Przepowiednia spełnia się na naszych oczach! Siostra Łucja przewidziała III Wojnę Światową?

Siostra Łucja i grzyb atomowy - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Wikipedia
Siostra Łucja i grzyb atomowy - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Wikipedia

Zdaniem wielu przepowiednia siostry Łucji, dotycząca III Wojny Światowej, właśnie spełnia się na naszych oczach. Wszystko za sprawą tajemniczego zjawiska nad Chinami. Władze dementują te informacje, jednak to tylko nakręca zwolenników teorii spiskowej.

Zwolennicy teorii spiskowych odżyli na początku tych wakacji. Ich zdaniem nad Chinami przeleciał obiekt UFO. Władze dementują jednak tą teorię, przedstawiając to po prostu jako ćwiczenia wojskowe. Chińska Agencja ds. Bezpieczeństwa na Morzu poinformowała O TYM, że armia prowadzi specjalne ćwiczenia w rejonie Zatoki Perskiej.

To jednak nie uspokoiło teorii spiskowych, ale jedynie je wznieciło. W ostatnim czasie coraz częściej mówi się o perspektywie III Wojny Światowej, głównie ze względu na napięcia między Iranem a Stanami Zjednoczonymi. Jednak także w Azji nie jest spokojnie.

W tym kontekście przypominana jest przepowiednia siostry Łucji, która przewidywała w jaki sposób i w jakich okolicznościach może wybuchnąć III Wojna Światowa. Jej zdaniem globalny konflikt miał rozpocząć się od zaatakowania Rosji przez wojsko chińskie.

– Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe. Chińczycy będą naśladować postępowanie Japończyków podczas drugiej wojny światowej: zaskoczenie, szybkość i terror. Zwycięstwa Chin przerażą Stany Zjednoczone. Chiny rzu­cą bomby jądrowe na zakłady zbrojeniowe i ośrodki doświad­czalne broni atomowej w Rosji – przepowiadała.

Źródło: Super Express