Wizerunek Matki Bożej z przerobioną aureolą na barwy ruchu LGBTUSB/fot. Facebook Jola Szymańska-Koperniak
Wizerunek Matki Bożej z przerobioną aureolą na barwy ruchu LGBTUSB/fot. Facebook Jola Szymańska-Koperniak

Czy tęczowi ekstremiści nie potrafią przeprowadzić ani jednego marszu bez obrażania Katolików? Domagają się szacunku, a sami kpią i obrażają ludzi wierzących. Czy w Europie dziś broni się uczuć tylko jednej strony?

Polska to już Europa pełną gębą – skoro można bezkarnie obrażać Matkę Boską i robić z wizerunku Maryi Jasnogórskiej jeden z symboli polskiego ruchu LGBTQ+.

Niestety to już się stało – święty obraz przez ostatnie wydarzenia kojarzy się powoli tylko z tęczową aureolą i marszami na których dochodzi do skandali i obrażań uczuć Katolików.

Michalkiewicz. The Movie

Widocznie komuś z lewej strony bardzo zależy na powtórzeniu wydarzeń z Białegostoku – maszerujący spod znaku tęczy bardzo chcą mieć swojego męczennika i prowokują.

Niejaki „Greg Galiński”, użytkownik Twittera wstawił na portal zdjęcie z przykrą przeróbką obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej.

Inny użytkownik odpisał mu, że powinien się cieszyć z tego, że żyje w kraju katolickim, bo trochę dalej na wschodzie taka obraza mogłaby się dla niego źle skończyć.

Źródło: Twitter