Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin dołącza do Konfederacji. „Będziemy walczyć o całkowitą ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci” [VIDEO]

Lider ZChR Czesław Kwaśniak i liderzy Konfederacji/fot. Facebook Konfederacja
Lider ZChR Czesław Kwaśniak i liderzy Konfederacji/fot. Facebook Konfederacja

Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin dołączyło do Konfederacji. Poinformowano o tym podczas konferencji prasowej w Sejmie, na którym – oprócz lidera grupy Czesława Kwaśniaka – obecni byli Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun i Krzysztof Bosak.

Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin startuje z list Konfederacji – informuje Konfederacja pod relacją z dołączenia Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin do prawicowej koalicji.

Do Konfederacji dołącza dziś kolejne środowisko o profilu konserwatywnym i chrześcijańskim. Jest z nami dziś koordynator struktur Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin, Czesław Kwaśniak – powiedział Krzysztof Bosak i dodał, że będzie on „liderem listy Konfederacji w okręgu tarnowskim”.

ZChR podpisało porozumienie, które daje nam szansę wejścia do ogólnopolskiej polityki dzięki startowi z listy Konfederacji. ZChR szczególnie będzie walczyło o całkowitą ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci – zadeklarował lider ugrupowania Czesław Kwaśniak.

Dlatego zachęcam inne ugrupowania i partie polityczne, które mają podobne poglądy, włączyły się do naszej inicjatywy, ponieważ jest możliwość przekroczenia progu wyborczego i wzięcia udziału w realnej rzeczywistości – dodał Kwaśniak.