Bum! Ekskluzywna Tesla eksplodowała w centrum stolicy [VIDEO]

Auto Tesli stanęło w płomieniach. Fot. print screen YouTube
Auto Tesli stanęło w płomieniach. Fot. print screen YouTube

Ten film nie będzie dobrą reklamą Tesli. W Moskwie doszło do wypadku luksusowego elektrycznego samochodu. Samochód stanął w płomieniach tuż po zderzeniu z samochodem pomocy drogowej. W środku był mężczyzna i dwójka małych dzieci.

Jak podają rosyjskie media do tego wypadku doszło w ubiegły weekend na 37. kilometrze obwodnicy Moskwy. Samochód marki Tesla najpierw zahaczył o inne auto stojące na światłach awaryjnych, a następnie uderzył w lawetę. Po chwili stanął w płomieniach!

Sama eksplozja wygląda groźnie. W samochodzie znajdował się mężczyzna i dwójka dzieci. Miłośnicy elektrycznych samochodów zachodzą w głowę, czemu Tesla eksplodowała?

Rosyjskie media podają, że kierowcą tego nieszczęsnego samochodu był rosyjskiego biznesmena Aleksjeja Tretjakowa. Według „Crime Russia”, mężczyzna ma złamane obie nogi i nos.

Na szczęście dwójka dzieci, która znajdowała się w Tesli, nie odniosła poważnych obrażeń, skończyło się jedynie na niegroźnych siniakach.

Jak wyjaśnił kierowca rosyjskim dziennikarzom, w momencie zdarzenia jechał z prędkością 100 km na godzinę i nie zauważył zaparkowanej lawety. Na swoje usprawiedliwienie Tretjakow twierdzi, że auto było prowadzone w trybie tzw. asystenta kierowcy.

Źródło: Crime Russia

Reklama / Advertisement