Dorota Wellman i Marcin Prokop w nietypowej roli. Gwiazdy „Dzień Dobry TVN” zostali ambasadorami

Marcin Prokop i Dorota Wellman. / foto; Prt Sc YouTube
Marcin Prokop i Dorota Wellman. / foto; Prt Sc YouTube

Gwiazdy „Dzień Dobry TVN”, duet który znają wszyscy telewidzowie, będzie miał nowe zadanie. Od teraz Dorota Wellman i Marcin Prokop zostali ambasadorami usługi esize.me. Czym będą się zajmować gwiazdy TVN?

Program „Dzień Dobry TVN” od lat cieszy się ogromną popularnością, a duet Dorota Wellman – Marcin Prokop, należy do tych najbardziej lubianych przez telewidzów. Nic dziwnego, że reklamodawcy i nie tylko, chętnie ich angażują.

Teraz Wellman i Prokop będą mieli nowe zajęcie, a mianowicie zostali ambasadorami usługi esize.me. Pozwala ona na indywidualny dobór rozmiaru obuwia, na podstawie skanu stóp, co oznacza że czysto teoretycznie powinniśmy dobrać idealne obuwie bez wychodzenia z domu.

Gwiazdy TVN występują w serii krótkich filmików, w których opowiadają o tym, w jaki sposób korzystać z usługi, na czym ona polega oraz jakie mogą być korzyści płynące z korzystania z niej.

Kampania ma być prowadzona poprzez social media, czyli kanały esize.me m.in. na Facebooku i Instagramie. Reklamy znajdą się jednak także w dużych polskich portalach oraz w salonach CCC i Eobuwie.pl.

Źródło: press.pl