HIT INTERNETU! Zenek Martyniuk na pielgrzymce. „Przekorny los” króla disco-polo w zupełnie nowej odsłonie

Pielgrzymki z Łomży oraz Zenek Martyniuk. / foto: YouTube/Prt Sc Polsat
Pielgrzymki z Łomży oraz Zenek Martyniuk. / foto: YouTube/Prt Sc Polsat

„Przekorny los” Zenka Martyniuka, to utwór który uczestnicy 35. pieszej pielgrzymki Łomżyńskiej postanowili przerobić. Okazuje się, że hit disco-polo również w nowej wersji może podbijać Internet.

Zenek Martyniuk to najpopularniejszy wokalista disco-polo w Polsce, a jego piosenki cieszą się niezwykłą popularnością. Nic dziwnego, że tym razem utwór zespołu Akcent „Przekorny los” stał się celem pielgrzymów.

Hit disco-polo to już kolejny utwór, który przerobili uczestnicy pielgrzymek. Wcześniej na rozkładzie znalazły się między innymi „Miłość w Zakopanem” czy „Despacito”.

Z tubą wędruj bracie poprzez świat, tam, gdzie cuda się zdarzają i marzenia się spełniają, do Maryi najpiękniejszej z dam – śpiewają pielgrzymi z Łomży.

Takie wykonanie z całą pewnością przypadnie do gustu samemu Martyniukowi, który jest osobą religijną. – Modlitwa to ważna rzecz i od niej zaczęła się moja kariera – mówił w wywiadzie z „Dobrym Tygodniem” król disco-polo, opowiadając o tym, jak rozpoczynał śpiewanie od kościelnego chóru.

Reklama / Advertisement