Kinga Rusin pozuje z ukochanym na dzikiej plaży. „Postanowiliśmy połączyć pożyteczne z przyjemnym i osobiście”

Kinga Rusin z Markiem Kujawą. / foto: Instagram
Kinga Rusin z Markiem Kujawą. / foto: Instagram

Kinga Rusin opublikowała w sieci wymowne zdjęcie ze swym partnerem Markiem Kujawą. – Postanowiliśmy z Markiem połączyć pożyteczne z przyjemnym – pisze gwiazda „Dzień Dobry TVN”.

Kinga Rusin to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Od lat związana jest ze stacją TVN, gdzie prowadzi program telewizji śniadaniowej.

Dziennikarka oprócz prowadzenia programu w TVN ma także własny biznes, który polega na produkcji i sprzedaży kosmetyków. Rusin w celu pozyskiwania partnerów biznesowych przemierza świat i odwiedza różne zakątki świata.

Postanowiliśmy z Markiem połączyć pożyteczne z przyjemnym i osobiście szukać, po całym świecie🌎, biznesowych możliwości dla naszych kosmetyków Pat&Rub – napisała na Instagramie Rusin.

Mamy takie założenie, żeby czas spędzony w podróży dzielić równo między pracę, a przyjemności, stąd na moim instagramie tyle zdjęć z różnych pięknych zakątków – podkreśliła gwiazda TVN.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Postanowiliśmy z Markiem połączyć pożyteczne z przyjemnym i osobiście szukać, po całym świecie🌎, biznesowych możliwości dla naszych kosmetyków Pat&Rub💚* (tak NASZYCH, bo jesteśmy wyłącznymi wspólnikami w firmie) Jeździmy w różne miejsca, na różnych kontynentach, żeby poznać najnowsze technologie, czy przetestować nieznane jeszcze u nas surowce. Non stop będziemy udoskonalać nasze produkty, a ostatnio zaskoczyliśmy Was kilkoma nowościami, które w mig podbiły Wasze serca i stały się bestsellerami w naszym sklepie www.patandrub.eu (kremy BB, krem SPF50, eko żel do mycia twarzy, mleczko do demakijażu) Mamy takie założenie, żeby czas spędzony w podróży dzielić równo między pracę, a przyjemności, stąd na moim instagramie tyle zdjęć z różnych pięknych zakątków🙏🏻. Nigdy nie zalegamy w jednym miejscu, resorcie czy na plaży. Wyciskamy z naszych pobytów w różnych egzotycznych destynacjach ile się da😅! Łodzią, samochodem, na piechotę zwiedzamy najciekawsze zakątki, zasięgamy języka u lokalesów, odkrywamy miejsca, do których często nie zaglądają turyści. Po takiej biznesowo-przygodowej wyprawie jesteśmy wykończeni, ale przeszczęśliwi. A efekty naszych poszukiwań poznacie już wkrótce w kolejnych nowościach Pat&Rub. Zaskoczymy Was jeszcze nie raz! ——————————————— *[Pat&Rub to kosmetyki naturalne oparte o bogactwo wysokostężonych składników z 6 kontynentów i innowacyjną biotechnologię. Od 11 lat na rynku, w perfumeriach Sephora i na www.patandrub.eu. Wg Sotrendera marka kosmetyczna nr 1 w Polsce wg zaangażowania fanów na Facebooku]

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Reklama / Advertisement