Wielkie wzmocnienie Konfederacji. Poseł Majka opuszcza koło poselskie. Przekonywał, że 5G to „ludobójstwo zaplanowane na Polakach”

Robert Majka, Piotr Liroy-Marzec i Marek Jakubiak/fot. Facebook Partia Wolność
Robert Majka, Piotr Liroy-Marzec i Marek Jakubiak/fot. Facebook Partia Wolność

Poseł Robert Majka ogłosił na Facebooku, że opuszcza koło poselskie Konfederacji. Powodem jest brak odpowiedzi na jego oczekiwanie wobec otrzymania jedynki na liście.

Szanowni Państwo Podaje tą infirmację, aby nie było niedomówień. Według polityków Konfederacji Poseł na Sejm RP Robert Majka jest Polsce niepotrzebny… sprawdzone w realu. Zgodnie z umową z 9 sierpnia 2019 z Posłem na Sejm RP (szef Koła Poselskiego Konfederacja)- Jakub Kulesza #NowePokolenie do godz.16-tej. 12.08.2019 r., miałem otrzymać na piśmie stanowisko @KONFEDERACJA_ w sprawie mojej pozycji nr 1 w okręgu 22. Nie było żadnego tel., ani stanowiska, sytuacja jest jasna – napisał na Facebooku poseł Robert Majka.

Szanowni Państwo, wobec takiego zachowania nie miejcie Państwo do mnie żadnych pretensji i uwag, że dniem 13 sierpnia 2019 roku występuje z Koła Poselskiego Konfederacja. 12.08.2019 r., g.16.40. Robert Majka ​Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej – dodał.

Majka dołączył ku zaskoczeniu chyba wszystkich w trakcie wyborów do unioparlamentu 16 maja. Poseł znany jest z kontrowersyjnych tez oraz niezrozumiałych wypowiedzi w mediach społecznościowych.

Bardzo często przypomina swoje pisma podkreślając, że mają one charakter wagi państwowej i – jak zapewnia – nie są to żarty.

Uważa również, że „Watykan Rozpoczął Chipowanie Ludzi”, zaś w rozmowie z „Rzeczpospolitą” oznajmił, że sieć 5G to „ludobójstwo zaplanowane na Polakach”.