Zwyrodnialcy! Mroczna prawda wyszła na jaw. Matka i babcia utopiły noworodka w wiadrze z nieczystościami

Matka i Babcia zamordowały noworodka. Fot. policja.pl
Matka i Babcia zamordowały noworodka. Fot. policja.pl

Do tej makabrycznej zbrodni doszło w Osinach w województwie świętokrzyskim. W nocy z 15 na 16 stycznia br. do szpitala w Starachowicach trafiła 38-letnia Katarzyna K. wraz z martwym noworodkiem. W szpitalu matka zapewniała, że dziecko urodziło się nieżywe. Jednak prawda była zupełnie inna.

Policja doszła jednak do mrocznej prawdy, według prokuratury matka chłopca i jego 60-letnia babcia tuż po porodzie dokonały potwornej zbrodni.

38-letnia Katarzyna K. urodziła synka w nocy z 15 na 16 stycznia br. w Osinach. Po porodzie kobieta wraz z noworodkiem została karetką przewieziona do szpitala w Starachowicach. Chłopczyk był zawinięty w foliowy worek i nie oddychał.

Personelowi 38-latka mówiła, że dziecko urodziło się martwe. W tę wersję nie uwierzyli śledczy. Według portalu starachowicka.pl, matka chłopca i jego 60-letnia babcia Małgorzata B., tuż po porodzie umieściły dziecko w wiadrze z nieczystościami! Te zwyrodniałe kobiety zanurzały w wiadrze głowę noworodka. Gdy zmarło wrzuciły ciało do worka na śmieci.

Prokurator zarzucił kobietom popełnienie zabójstwa z motywacją zasługującej na szczególne potępienie. Według biegłych psychiatrów Katarzyna K. była częściowo niepoczytalna że w czasie popełnienia zarzucanego jej czynu.

Tym obrzydliwym morderczyniom grozi dożywocie.

Źródło: policja.pl

Reklama / Advertisement