BESTSELLER! Nowa książka Marka Chodakiewicza rozchodzi się jak świeże bułeczki. Kup już dziś i zobacz, czym jest „Cywilizacja śmierci”

Nowa książka prof. Marka Chodakiewicza pt.
Nowa książka prof. Marka Chodakiewicza pt. "Cywilizacja śmierci".
REKLAMA

Po krytycznym wobec ideologii LGBT wykładzie w Przystanku Historia IPN, pierwszy nakład książki prof. Chodakiewicza został wyprzedany, a jego nagranie obejrzało 80 tysięcy internautów! Czy wiesz już, czym jest „Cywilizacja Śmierci”?

Nieco ponad miesiąc temu na łamach Nczas.com informowaliśmy o premierze najnowszej książki profesora Marka Chodakiewicza „O Cywilizacji Śmierci”. Nakładem Biblioteki Wolności tysiąc egzemplarzy rozjechało się po kraju… i szybko trafiło na półki czytelników!

REKLAMA

Następnie zorganizowano wykład pt. „Historia cywilizacji śmierci w XX wieku”, który odbił się szerokim echem po internecie, gdy prof. Marek Chodakiewicz w bardzo ostrych słowach wypowiadał się na temat ideologii LGBT.

Teza postawiona przez prof. Chodakiewicza jest w dzisiejszym świecie kontrowersyjna: promujący lewicowe ideologie gender, LGBT, w rzeczywistości nie prowadzą do postępu, ale powszechnej degrengolady i upadku cywilizacji. „O Cywilizacji Śmierci” można się dowiedzieć z wydanej niedawno książki oraz nagrań Youtube ze spotkań autorskich.

Głośny zbiór esejów „O cywilizacji śmierci” (drugi nakład!) można nabyć w Bibliotece Wolności w formie elektronicznej (22zł) oraz papierowej (39zł).

Kup już teraz klikając w poniższą grafikę:

=

REKLAMA