Justyna Żyła pochwaliła się „pierścionkiem zaręczynowym”! Była żona skoczka wyjdzie ponownie za mąż? [FOTO]

Justyna Żyła w
Justyna Żyła w "Tańcu z gwiazdami". Foto: print screen newseria.pl

Justyna Żyła od kilku miesięcy nie schodzi z pierwszych stron gazet. W ubiegłym roku zrobiło się o niej głośno za sprawą rozwodu ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Później zaczęła pojawiać się w mediach, a teraz znów udostępniła zdjęcie które wywołało spekulacje.

Justyna Żyła to celebrtyka znana z tego, że jest znana. W ubiegłym roku trafiła na pierwsze strony gazet, po tym jak rozwiodła się z Piotrem, medalistą mistrzostw świata w skokach narciarskich. Od tego czasu wielokrotnie pojawiała się w mediach.

Miała rozbieraną sesję w Playboyu, później prowadziła swój własny program, w którym pomagała…zwaśnionym parom dojść do zgody, by ostatecznie wystąpić w „Tańcu z Gwiazdami”. Tam nie zachwycała, ale pozostała w programie przez kilka odcinków.

Od tego czasu Żyła jest popularna, a media chętnie śledzą wydarzenia z jej życia. W ostatnim czasie głośno było o jej nowym związku. Kobieta najpierw zaprzeczała, ale później zaczęła umieszczać tajemnicze zdjęcia w sieci.

Najpierw było zdjęcie jak wspólnie z anonimowym mężczyzną trzymają się za ręce, następnie zdjęcie samego mężczyzny siedzącego tyłem do aparatu i dorysowane przy nim serce. Tym razem Żyła pochwaliła się nietypowym pierścionkiem. „Taki zaręczynowy” – dopisała celebrytka.

„Pierścionek zaręczynowy” Justyny Żyły. / foto: Instagram
Reklama / Advertisement