Tego jeszcze nie było! W Biedronce wielka wyprzedaż na kółkach. Zrobisz zakupy wprost z ciężarówki

Outlet Truck Biedronki. Foto: materiały prasowe
Outlet Truck Biedronki. Foto: materiały prasowe

Biedronka wyprzedza konkurencję i wprowadza przyczepy wyprzedażowe. To idealne rozwiązanie dla osób szukających okazji do zrobienia tańszych zakupów. Z ciężarówek będzie można kupić wiele produktów tańszych nawet o 70%.

Outlet Trucki – bo tak nazywa swoją nową ofertę Biedronka – można było już spotkać w takich miejscowościach jak Gorzów Wielkopolski, Gniezno czy też Lwówek. Można z nich kupić produkty niespożywcze, a więc artykuły przemysłowe oraz tekstylia.

Lokalizacja ciężarówek zmienia się co tydzień. Do poniedziałku 19 sierpnia zakupy będzie można zrobić w Czarnkowie, Gnieźnie i Swarzędzu – Zalasewie. W kolejnym tygodniu od wtorku 20 sierpnia Outlet Trucki będą czekać na klientów w Kórniku na ul. Woźniaka, Lwówku na ul. Pniewskiej i we Wronkach przy Mickiewicza 24.

– Outlet Trucki Biedronki to zupełnie nowa propozycja. W każdym tygodniu przyczepy będą stały w innych lokalizacjach, umożliwiając tanie zakupy jak największej liczbie klientów z kilkunastu miejscowości. Na szukających okazji w czasie tych tygodniowych akcji wyprzedażowych czekają przyczepy o powierzchni 36 m2 z 15 paletami pełnymi produktów. Największą popularnością cieszą artykuły gospodarstwa domowego. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, są jeszcze bardziej atrakcyjne i przystępne – mówi Adam Rybczonek, Regionalny Menedżer ds. Marketingu Operacyjnego Biedronki.

W samochodach zamontowane zostały terminale płatnicze oraz klimatyzatory. Wszystko, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Źródło: dlahandlu.pl

Reklama / Advertisement