Julia Wieniawa znów jest singielką! Wschodząca gwiazda rozstała się z Baronem

Julia Wieniawa. Foto: Instagram
Julia Wieniawa. Foto: Instagram

Po zaledwie pięciu miesiącach Julia Wieniawa i Aleksander Baron zakończyli swój związek. Wschodząca gwiazda polskiego show-biznesu, młodsza o 15 lat od niedawnego partnera, znów jest singielką!

Jak donosi „Fakt”, para postanowiła się rozstać, gdyż brakowało im czasu na wspólne spędzanie unośnych chwil, a ponadto coraz częściej rozmijali się w kluczowych kwestiach.

W ostatnich tygodniach już się nie dogadywali. Julce zaczęła doskwierać potrzeba częstszego kontaktu ze znajomymi rówieśnikami. Brakowało jej życia w stylu nastolatki – wyznała tabloidowi znajoma pary.

21-latka ma bardzo napięty grafik. Aktualnie dużo czasu spędza na planie nowego serialu, w którym Wieniawa wcieli się w rolę prostytutki. Z kolei Baron skupił się na najnowszej edycji „The Voice of Poland”, gdzie jest jurorem.

Podobno decyzja o rozstaniu była obopólna, a do niedawna zakochani w sobie po uszy nie mają zamiaru całkowicie zrywać kontaktu. Ich związek przetrwał zatem zaledwie pięć miesięcy.

Wcześniej Julia Wieniawa związana była z innym przedstawicielem show-biznesu, aktorem Antonim Królikowskim. Wówczas związek trwał blisko dwa lata, a zakończył się pod koniec 2018 roku.

Julia Wieniawa podczas sesji Źródło: Instagram
Julia Wieniawa podczas sesji
Źródło: Instagram
Julia Wieniawa. Foto: Instagram
Julia Wieniawa. Foto: Instagram

Źródło: fakt.pl/nczas.com