Tragedia na Mazurach. Kim jest Piotr Woźniak-Starak? Jak zdobył fortunę i Agnieszkę Szulim? [ZDJĘCIA]

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak. Foto: Instagram
Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak. Foto: Instagram

Serwisy informacyjne donoszą o wypadku, który miał miejsce na Jeziorze Kisajno. Znaleziono tam pustą motorówkę, którą wcześniej pływały dwie osoby. Jedną z nich miał być Piotr Woźniak-Starak. Kim jest mąż znanej prezenterki telewizyjnej Agnieszki Woźniak-Starak dawniej Szulim?

Piotr Woźniak-Starak jest postacią znaną w polskim show biznesie. Urodził się w 1981 r., jest synem Anny Woźniak-Starak i pasierbem Jerzego Staraka, znanego biznesmena działającego w branży farmaceutyczno-kosmetycznej, do którego należą takie firmy jak Nutricia i Colgate-Palmolive oraz Polpharma i warszawska Polfa.

W 2016 r. Piotr poślubił Agnieszkę Szulim, prezenterkę telewizyjną obecnie związaną ze stacją TVN. Para poznała się na imprezie zorganizowanej w domu mężczyzny. Następnie spotykali się coraz częściej aż 2016 r. zawarli związek małżeński.

Piotr Woźniak-Starak jest również znanym producentem filmowym. Pracował przy takich obrazach jak np. „Bogowie” czy też „Sztuka kochania”.

– Jako młody producent chodziłem i prosiłem o pieniądze na projekty filmowe, które są dosyć ryzykowne. Wszyscy patrzyli jak na wariata i mówili: „Niech tata da. Przecież ma”. I od tej ściany odbijałem się przy „Bogach” dosyć często. A teraz, po sukcesie filmu, działa to na korzyść Watchout Productions. Koproducenci wierzą, że Starak przynajmniej nie będzie kradł – wspominał swoje początki w branży.

Jego firma zajmuje się również produkcją reklam. Tworzyła ona kampanie między innymi dla sieci stacji paliw Circle K, PKO BP czy UPC.

Wiele wskazuje na to, że Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki na Jeziorze Kisajno w niedzielę nad ranem. Niedzielna akcja poszukiwawczo-ratunkowa nie przyniosła rezultatów.

View this post on Instagram

#lazysunday ❄️

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Źródło: se.pl / money.pl / plotek.pl