Tragiczna przepowiednia. Trzecia wojna światowa wybuchnie za naszego życia! „Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe”

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Public Domain Pictures
Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Public Domain Pictures

Objawienia fatimskie, które miały miejsce już ponad wiek temu, cały czas są jednym z najchętniej czytanych tematów. Szczególnie porywające są wizje na temat dalszych losów świata, które miała otrzymać Łucja dos Santos.

W Internecie aż roi się od teorii spiskowych i przepowiedni, które mają zwiastować nadchodzącą III Wojnę Światową. Jedną z tych osób, które miały przewidzieć dalsze losy świata jest Łucja do Santos.

– Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe. Chińczycy będą naśladować postępowanie Japończyków podczas drugiej wojny światowej: zaskoczenie, szybkość i terror – przepowiadała Łucja.

– Zwycięstwa Chin przerażą Stany Zjednoczone. Chiny rzu­cą bomby jądrowe na zakłady zbrojeniowe i ośrodki doświad­czalne broni atomowej w Rosji – dodawała.

Zarzewi światowego konfliktu jest obecnie kilka i można zakładać, że prędzej czy później on wybuchnie. Będzie miał jednak związek z aktualną sytuacją geopolityczną, a nie różnymi przepowiedniami, czy to aktualnymi, czy tymi sprzed wieków.