Kompletne wariactwo. Spurek jako weganka chce zmusić Polaków by nie jedli mięsa. „Musimy sprawić, by mięso było droższe”

Europosłanka Wiosny Sylwia Spurek z wegańskim Hot-Dog-iem. Foto: Instagram
Europosłanka Wiosny Sylwia Spurek z wegańskim Hot-Dog-iem. Foto: Instagram

Europosłanka Wiosny Sylwia Spurek jako tolerancyjna lewaczka, uważa, że jak ona jest weganką to mają nimi być wszyscy! Ot tak ma być według byłej zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich. Nie ma według jej słów miejsca na różnorodność i tolerancję! „Musimy sprawić, by mięso było droższe” – grzmi Spurek. 

„Musimy sprawić, by produkcja wyrobów odzwierzęcych była trudniejsza i droższa” – stwierdziła na Twitterze europosłanka Wiosny Sylwia Spurek, cytując autora książki „Jak stworzyć wegański świat” – taki oto wpis zamieściła przeciwniczka osób jedzących mięso.

Na samym tweecie widzimy jak Sylwia Spurek spotkała się z Tobiasem Leenaertem, autorem książki „Jak stworzyć wegański świat”. Polityk, która promowanie wegańskiego stylu życia traktuję jako swoją misję, tym razem poszła o krok dalej i wręcz wprost powiedziała, cytując wypowiedź z książki Leenaerta.

„Musimy doprowadzić do zmian instytucjonalnych, na przykład poprzez tworzenie nowych praw (…). Musimy sprawić, by produkcja wyrobów odzwierzęcych była trudniejsza i droższa” – stwierdziła za autorem książki Spurek.

Internauci nie zostawiają na europosłance z Wiosny suchej nitki. Według ten Pani jak ona nie je mięsa to tak mają robić wszyscy… taka lewacka tolerancja!

Źródło: Twitter