Korwin-Mikke do Kaczyńskiego: „Jarku, nie rżnij głupa!”

Jarosław Kaczyński, Janusz Korwin-Mikke. Foto: PAP
Jarosław Kaczyński, Janusz Korwin-Mikke. Foto: PAP

Janusz Korwin-Mikke w najnowszym felietonie opublikowanym na łamach „Super Expressu” zwraca się bezpośrednio do Jarosława Kaczyńskiego. – Rżnie głupa bez jakiejkolwiek osłony! – pisze bez ogródek jeden z liderów Konfederacji.

Korwin-Mikke odniósł się do ostatnich zapowiedzi Kaczyńskiego, w których prezes PiS zapewniał, że po 13 października zatrzyma rozlewającą się po Polsce falę LGBT.

Otóż, przypominam: obecnie PiS już rządzi. Ma nie tylko rząd – ale też większość w Senacie, w Sejmie – oraz Prezydenta. Bez najmniejszego problemu potrafiłoby w jeden dzień (już to parę razy robili!) uchwalić prawo, które by tych działań LGBTQZ zakazywało – pisze Korwin-Mikke.

Polityk przypomniał również, że 99 proc. szkół jest państwowych, dlatego zapowiadane „obronienie” Polski jest do przeprowadzenia z marszu.

Wystarczy, że minister „ edukacji narodowej” i premier wydadzą rozporządzenie zakazujące w szkołach „edukacji” seksualnej, i zapowiadająca wyrzucenie na zbity pysk (z oskarżeniem o demoralizacje młodzieży!) każdego dyrektora szkoły, który wpuści do szkoły „agresywnych działaczy LGBTQZ” – nie ma wątpliwości Korwin-Mikke.

Dlaczego nie robi tego TERAZ, kiedy ma pełnię władzy? Dlaczego za rok mieliby zrobić coś, czego nie zrobili przez cztery lata? – pyta.

Po wyborach mogą nie mieć większości. Sondaże dają im ok. 40 proc. A z prawej strony czai się KONFEDERACJA – żywi nadzieję Korwin-Mikke.

Źródło: se.pl/nczas.com