Pobierz świeży „Najwyższy Czas!”. Pierwsze prawicowe pismo w Polsce: publicystyka, wywiady, felietony.

Poszukujesz innych treści? Poza nczas.com, od 30 lat nieprzerwanie wydajemy „Najwyższy Czas!” – w którym można znaleźć poważniejsze teksty, kontrowersyjne felietony, analizy ekonomiczne i nie tylko. Dziś możesz pobrać demo ostatniego wydania… ZA DARMO!

KUP PEŁNE WYDANIE (6,90zł)
POBIERZ PRÓBKĘ GAZETY (darmowy pdf)

W najnowszym numerze piszemy m.in. o:

  • MITACH GLOBALNEGO OCIEPLENIA: Klimatyzm jest pewnego rodzaju odpryskiem, efektem ubocznym poszukiwania przez współczesną cywilizację globalną swojej myśli, która uzasadni pokonanie pewnej bariery rozwojowej. Tą barierą naturalnie nie są żadne tam „zmiany klimatyczne” czy „przeludnienie”, ale właśnie samo wykorzystanie paliw kopalnych. Upiory klimatycznej apokalipsy można „egzorcyzmować” za pomocą rzetelnej nauki!
  • ROSYJSKIM UMIŁOWANIU CAR-PUSZEK: Chęć uzyskania dominacji nad rywalami na arenie międzynarodowej powoduje, że Rosja sięga po coraz bardziej nietypowe typy uzbrojenia. Najczęściej dowiadujemy się o tym przy okazji różnych katastrof. Co tym razem? Wybuch rakiety skrzydlatej na poligonie Nienioska pod Archangielskiem. Co w tym niezwykłego? To, że pocisk ma napęd atomowy. Czy jest się czego bać?
  • POLSKIEJ SYCYLII: W aferze podkarpackiej giną świadkowie. Śmierć Dawida Kosteckiego wygląda coraz bardziej na egzekucję, a nie samobójstwo. W sprawę zamieszane są państwowe służby, pochodzący z Ukrainy przestępcy, wpływowi klienci sutenerów… To może być jedna z największych afer ostatnich lat!

KUP PEŁNE WYDANIE (6,90zł)
POBIERZ PRÓBKĘ GAZETY (darmowy pdf)