GIGA skandal w Biedronce! Tak popularna sieć oszukuje klientów? Klienci są wściekli!

Biedronka - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Flickr
Biedronka - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Flickr

Biedronka to niekwestionowany lider na polskim rynku dyskontów. Jednak jeden z użytkowników „Wykopu” właśnie dostrzegł, że sieć sprzedaje produkt, którego opis poważnie wprowadza w błąd klientów.

– Co tu dużo pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°) w naszym ulubionym sklepie o Polsko brzmiącej nazwie można dorwać Jogurt Jagodowy FruVita Premium 12% owoców który w składzie posiada 8% owoców – napisał użytkownik serwisu wykop.pl BERT89.

Zamieścił do tego zdjęcia produktu. Na wieczku jak byk jest napisane „FruVita Premium 12% owoców”. A w składzie na boku opakowania małym druczkiem? Zupełnie co innego.

W składnikach sprzedawanego w sieci Biedronka jogurtu podano, że znajdują się jagody w składzie… 8 proc.! Składają się na nie „owoce” i „przecier z zagęszczonego przecieru”.

Jeden z wykopowiczów próbował bronić producenta. – Koncentrat z marchwi, winogron i aronii to pewnie brakujące 4 – napisał klapsio.

Czy jednak Biedronka pozwoli na to, by sprzedawać u siebie produkt, którego opis zamieszczony przez producenta wprowadza w błąd klientów?