PAP poszukuje molestowanego CHŁOPA. Komiczna wpadka i zupełnie nieśmieszne wydarzenie z plaży w Sopocie

Polska Agencja Prasowa zaliczyła wpadkę Źródło: PAP prt. sc
Polska Agencja Prasowa zaliczyła wpadkę Źródło: PAP prt. sc

Policja i prokuratura poszukują chłopa molestowanego na plaży w Sopocie – taki tytuł Polska Agencja Prasowa dała do ogłoszenia o poszukiwanym molestowanym chłopcu. Wpadka komiczna ale wydarzenie zupełnie nieśmieszne, dlatego skoro wszyscy już zwrócili uwagę na artykuł to publikujemy treść ogłoszenia. Miejmy nadzieję, że uda się znaleźć chłopca.

Organy ścigania poszukują małoletniego chłopca, który był wykorzystany seksualnie 22 lipca na plaży w Sopocie. Podejrzany o ten czyn 44-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję, a decyzją sądu aresztowany.

Biuro prasowe Komendy Miejskiej Policji w Sopocie poinformowało w czwartek, że opiekunowie małoletniego pokrzywdzonego i świadkowie zdarzenia są proszeni o kontakt z sopocką policją lub prokuraturą.

Postępowanie w sprawie dopuszczenia się innej czynności seksualnej wobec nieustalonej osoby małoletniej płci męskiej poniżej 15 roku życia sopocka policja prowadzi pod nadzorem miejscowej prokuratury.

„Do zdarzenia doszło 22 lipca br. na terenie plaży w Sopocie – okolice wejścia nr 26. W sprawie zatrzymano podejrzanego 44-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania, który na podstawie zebranych dowodów usłyszał zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej wobec nieustalonej osoby małoletniej” – wyjaśniło biuro prasowe KMP w Sopocie.

Podejrzany decyzją Sądu Rejonowego w Sopocie mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Śledczy proszą opiekunów małoletniego i ewentualnych świadków zdarzenia o zgłoszenie się do Komendy Miejskiej Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A lub telefoniczny kontakt pod numery: (58) 5216222 (całodobowo), (58) 5216283 (sekretariat wydziału dochodzeniowo-śledczego), (58) 5216230 (prowadzący sprawę) bądź zgłoszenie się do Prokuratury Rejonowej w Sopocie przy ul. Grottgera 3-5, tel. (58) 5510922 lub najbliższej jednostki policji.

Informacje można również przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected]

Źródło: PAP