Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Tuż przed śmiercią był z tajemniczą 27-latką. Wiemy, gdzie jest! „Pilnują jej byczki”

Ewa O., Piotr Woźniak-Starak fot. Facebook.com / Youtube.com/JastrzabPost
Ewa O., Piotr Woźniak-Starak fot. Facebook.com / Youtube.com/JastrzabPost

Nie milkną echa po śmierci Piotra Woźniak-Staraka. Choć MSWiA oficjalnie potwierdziło, iż jego ciało zostało znalezione, to sprawa nadal ma wiele tajemniczych wątków. Jednym z nich jest obecność 27-letniej kobiety, która miała być na łodzi w chwili wypadku. Wiemy, co się z nią dzieje!

Przypomnijmy, w nocy z 17 na 18 lipca Woźniak-Starak pływał motorówką po jeziorze Kisajno w okolicach Giżycka. Wraz z nim na pokładzie była 27-letnia mieszkanka Łodzi. Podczas jednego z manewrów łódka przewróciła się i oboje wpadli do wody. Kobiecie udało się dotrzeć do brzegu o własnych siłach.

O Ewie O. wiadomo było bardzo niewiele. Dziennikarze docierali do informacji, które można określać jako mało znaczące. Dowiedzieliśmy się między innymi o tym, iż 27-latka pracowła w mazurskich restauracjach. Była fanką sportów wodnych, a przede wszystkim żeglarstwa.

Według dziennikarzy portalu Fakt24 kobieta została przesłuchana w charakterze świadka i pojechała do niewielkiej miejscowości niedaleko Giżycka. Tam zajęła jeden z domków, które wynajmuje restauracja. Mieszkańcy tej miejscowości w kilku rozmowach potwierdzili, że musi się tam znajdować. Argumentem byli chociażby ochroniarze nazwani „byczkami”, którzy dzień i noc znajdują się w okolicach domu.

Źródło: Fakt24.pl / NCzas.com