Stanisław Michalkiewicz o zaginięciu Piotra Woźniak-Staraka. „Może dołączyć do Jana Kulczyka i Pawła Adamowicza” [VIDEO]

Piotr Woźniak-Starak, Stanisław Michalkiewicz oraz Jan Kulczyk. / foto: PAP/YouTube (kolaż)
Piotr Woźniak-Starak, Stanisław Michalkiewicz oraz Jan Kulczyk. / foto: PAP/YouTube (kolaż)

W swoim najnowszym nagraniu p. Stanisław Michalkiewicz mówi m.in. o sprawie przeniesienia Marka Falenty i zastanawia się nad tym czy osadzonego dopadnie tzw. „seryjny samobójca”. Publicysta zauważa, że wszystkie te ostatnie zdarzenia rozgrywają się „z topielcem w tle”. Chodzi oczywiście o zaginionego Piotra Woźniak-Staraka.

W swoim najnowszym nagraniu p. Stanisław Michalkiewicz porusza wiele ważnych tematów, przy czym zauważa, że wszystkie ostatnie wydarzenia w Polsce rozgrywają się z poszukiwaniami Piotra Woźniak-Staraka w tle.

„Proszę państwa, wszystkie te zmagania odbywają się z topielcem w tle. Otóż pan Piotr Woźniak-Starak pływał sobie po jeziorze motorówką i nagle… zniknął stamtąd. Dotychczas nie mogą go odnaleźć! Mimo, że najlepsi płetwonurkowie go szukają to nie mogą trafić” – zauważył Stanisław Michalkiewicz.

Michalkiewicz komentuje stan zdrowia Agnieszki Szulim. „Skoro ksiądz nie może…”

„Małżonka tam przeżywa chwile. No to wiadomo, jasne. Korzysta z pomocy psychologa. Oczywiście, tu psycholog jasne, że tak. Skoro ksiądz nie może to psychologa trzeba wzywać. Nie ma to jak psycholog: i oświeci, i uspokoi” – komentuje obszernie opisywany w prasie stan zdrowia pani Agnieszki Woźniak-Starak z domu Szulim.

Piotr Woźniak-Starak jak Jan Kulczyk i Paweł Adamowicz?

P. Stanisław Michalkiewicz ma teorie co do tego jak media będą rozpisywać się o sprawie wypadku Woźniak-Staraka jeśli nie daj Boże nurkom nie uda się odnaleźć jego ciała.

„No proszę państwa, ciekawe czy znajdą pana Piotra Staraka, czy nie znajdą. Bo jak go nie znajdą to będzie to pożywka dla takich teorii spiskowych, które są kolportowane nt. pana doktora Jana Kulczyka i przebywa na Wyspach Szczęśliwych, podobno nawet z Panem Pawłem Adamowiczem” – powiedział na nagraniu publicysta.

Ciało producenta zostało odnalezione

Ciało producenta filmowego zostało już odnalezione – poinformował na Twitterze Jarosław Zieliński. Nie oznacza to wcale, że wokół jego śmierci nie będą krążyły dziwne opowieści. Już sam fakt wypłynięcia w nocny rejs jest bardzo tajemniczy.

Źródło: YouTube