Margaret nie przestaje zaskakiwać. Co ona wygaduje?!

Margaret. / foto: Instagram
Margaret. / foto: Instagram

Nie milkną echa wywiadu, którego Margaret udzieliła magazynowi „Playboy”. Poruszyła w nim nie tylko kwestię swojego braku wiary, ale także zdradziła co sądzi o sytuacji kobiet w Polsce. Jej refleksje mogą być zaskakujące dla milionów pań w naszym kraju.

Margaret wyjawiła, że coraz częściej myśli o apostazji. Jednym z powodów takiej decyzji jest stosunek Kościoła do masturbacji. Ponadto piosenkarka deklaruje się jako osoba niewierząca.

– Mam takie wspomnienie z okresu nastoletniego, gdy jeszcze regularnie byłam przymuszana do chodzenia do kościoła i co tydzień spowiadałam się z masturbacji. LOL. Of course I did. Z perspektywy czasu przeraża mnie, jak bardzo poznawanie własnego ciała było i jest stygmatyzowane – wyznaje.

To jednak nie koniec. Margaret odniosła się bowiem do sytuacji kobiet w Polsce.

– W Polsce dalej wymaga się od kobiet, aby rodziły dzieci. A ja nie wiem. Wydaje mi się, że byłabym złą matką – zdradza piosenkarka.

– Tworzenie sztuki sprawia, że przez długi czas trochę unosisz się nad ziemią. Lubię ten stan. Trochę jakbym była w ciąży. Dla dziecka jednak trzeba umieć się uziemić. Nie wiem, czy ja to potrafię. Teraz nie jestem w stanie oddać całej swojej uwagi dziecku, po prostu nie chcę. Mam tyle planów, marzeń – kontynuuje.

Źródło: „Playboy”