Razem świetnie się bawili. To ostatnie wspólne zdjęcia Piotra Woźniaka-Staraka z żoną Agnieszką [FOTO]

Piotrw Woźniak-Starak z żoną Agnieszką (dawniej Szulim). Foto: instagram/aga_wozniak_starak
Piotrw Woźniak-Starak z żoną Agnieszką (dawniej Szulim). Foto: instagram/aga_wozniak_starak

W czwartek odnaleziono ciało zaginionego milionera Piotra Woźniak-Staraka, który wraz z tajemniczą 27-latką z Łodzi wypłynął w nocy z sobotę na niedzielę na jezioro Kisajno. Jak wyglądało ostatnie zdjęcie Piotra z żoną Agnieszką przed zaginięciem?

Poszukiwania Piotra Woźniak-Staraka trwały od niedzieli i były przerywane w kolejnych dniach po zapadnięciu zmroku. Ciało udało się znaleźć dopiero w czwartek nad ranem. Wydobyła je Grupa Specjalna Płetwonurków RP, która około godziny 5 odnalazła ciało mężczyzny na dnie jeziora Kisajno. Jak się okazuje miejsce spoczynku ciała Piotra wskazał znany jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski.

Piotr Woźniak-Starak to syn Jerzego Staraka. Do majątku rodziny należy m.in firma Nutricia i Colgate-Palmolive oraz Polpharma i warszawska Polfa. Piotr Woźniak-Starak nie poszedł jednak w ślady ojca i został producentem filmowym.

Wspólnie z żoną stanowią jeden z najsłynniejszych duetów związanych z branżą filmowo-telewizyjną. Jego małżonką jest Agnieszka Woźniak-Starak, która prowadzi programy telewizyjne, między innymi „Big Brothera”.

Agnieszka Woźniak-Starak często występuje w duecie z Filipem Chajzerem. To właśnie z nim prowadziła niedawny Sopot Hit Festiwal, który był transmitowany na antenie TVN.

Właśnie w jego czasie kobieta zrobiła ostatnie zdjęcie z mężem, którym pochwaliła się w sieci, przed jego zaginięciem. Ciągle nieznane są dalsze losy Woźniak-Staraka. Poszukiwania mężczyzny wstrzymano we wtorek po zmroku.