Tak Borys Budka udziela wywiadu. Pokazał zdjęcie. Taki jest prawdziwy obraz Platformy Obywatelskiej [FOTO]

Borys Budka. / Źródło: Twitter

Borys Budka to człowiek, który z Platformą Obywatelską związany jest od 2002 roku. Po tym jak został efektywnie spacyfikowany przez Grzegorza Schetynę zrobiło się o nim cicho. Poseł postanowił wrócić na afisz, a sposób, który obrał wcześniej wykorzystywały takie gwiazdy jak Kim Kardashian, Paris Hilton, Maja Frytka Frykowska…

Borys Budka jest obecnie członkiem Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka w Sejmie VIII kadencji. Został również mianowany zastępcą przewodniczącego Komisji Nadzwyczajnej do spraw zmian w kodyfikacjach.

W listopadzie został powołany na funkcję ministra spraw wewnętrznych i administracji w gabinecie cieni utworzonym przez Platformę Obywatelską.

To jednak nie przez stanowiska znów jest głośno o Budce. Poseł z PO znalazł ciekawy sposób na to aby przypomnieć osobie w kampanii wyborczej.

Na swoje media społecznościowe wrzucił fotografię na której… jest skąpo odziany od pasa w dół! Tak udzielił wywiadu. Taki jest prawdziwy obraz PO – do kamery wszystko pięknie, a poza kadrem goła…

Borys Budka rozebrany od pasa w dół, w bokserkach lub krótkich spodenkach udziela wywiadu Źródło: Facebook
Borys Budka rozebrany od pasa w dół, w bokserkach lub krótkich spodenkach udziela wywiadu
Źródło: Facebook

Źródło: Facebook