To one przyniosą pocieszenie żonie tragicznie zmarłego Piotra Woźniak-Staraka. Najlepsi przyjaciele Agnieszki Woźniak-Starak [VIDEO]

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszki Woźniak-Starak. Foto: Instagram
Piotr Woźniak-Starak i Agnieszki Woźniak-Starak. Foto: Instagram

Po pięciu dniach odnaleziono ciało Piotra Woźniak-Staraka, producenta filmowego, który wypadł z łódki podczas nocnego rejsu po jeziorze Kisajno na Mazurach. Akcja poszukiwań była koordynowana z wielkiej posiadłości położonej nad jeziorem w Fuledzie. Zebrała się tam cała rodzina milionera, włącznie z Agnieszką Woźniak-Starak, z domu Szulim.

Agnieszka Szulim i Piotr Wożniak-Starak byli szczęśliwą parą, co widać chociażby po zdjęciach wstawianych na Instagrama celebrytki. W tym momencie Agnieszka przeżywa niewyobrażalny dramat.

Żona Piotra Woźniaka-Staraka, znajduje się podobno w bardzo złym stanie psychicznym i wymagała pomocy psychologa. W sobotę 17 sierpnia, na kilka godzin przed zaginięciem Piotra, Agnieszka jadła z nim kolację w jednej z mazurskich restauracji.

Potem około 22.00 ruszyła w drogę powrotną do Warszawy. Piotr został w posiadłości nad jeziorem Kisajno, gdzie około godz. 2.00 w nocy rozegrał się dramat.

Pierwsze zgłoszenie o dziwnym zachowaniu łodzi na jeziorze miały pojawić się około 2.00 – jednak policja zaprzecza tym doniesieniom. Służby pojawiły się na miejscu dopiero dwie godziny później.

Na brzegu odnaleziono Ewę O., która zeznała, że była w Piotrem Wożniakiem-Starakiem na motorówce. Tylko ona wie co tam się wydarzyło.

To one przyniosą pocieszenie żonie tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Najlepsi przyjaciele na czterech łapach

Agnieszka i Piotr mieli mnóstwo piesków i to prawdopodobnie one pełnią teraz rolę największych pocieszycieli Szulimówny. Jednak takiej tragedii nawet „najlepszy przyjaciel człowieka” może okazać się niewystarczającym wsparciem.

View this post on Instagram

#homesweethome and my #bodyguards 🐶🐶🐶

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Źródło: Nczas.com/Instagram