Michael Jackson zostawił po sobie TAJNY TESTAMENT? Wiadomo kto wzbogacił się na tajemniczej śmierci króla POP

Fot. Instagram ardgelinck
Fot. Instagram ardgelinck

Czy to możliwe, że Michael Jackson zostawił po sobie TAJNY TESTAMENT? Wiadomo kto wzbogacił się na tajemniczej śmierci króla POPu – ta osoba na pewno nie byłaby zadowolona gdyby odnalazła się ostatnia wola gwiazdora.

„The Independent” podaje, że możliwe iż odnaleziono testamentu króla POPu Michaela Jacksona spisany w 2006 roku. Jeśli te doniesienia okazałyby się prawdą to mógłby on zastąpić ten który został już wypełniony, a pochodził z roku 2002.

Według obowiązującego wciąż jeszcze testamentu z 2002 roku majątek piosenkarza został przejęty przez rodzinny fundusz powierniczy, a prawo do opieki nad jego dziećmi – w tym pobierania świadczeń – dostała matka Jacksona, Catherine Jackson.

Dokument z 2006 roku miałby ponoć wszystko zmienić jako że wokalista miał w nim dokładnie opisać na co ma zostać przekazany majątek, który po sobie pozostawi.

Możliwe, że po faktycznym odnalezieniu ostatniej woli Michaela konieczne będzie przekazanie jego pieniędzy w postaci darowizn fundacjom, uniwersytetom, szpitalom i studiom nagrań.

Na ten moment to wszystko pozostaje jedynie w sferze mniej lub bardziej poważnych spekulacji.

Źródło: The Independent/Sputnik