Horror na planie „Zniewolonej”. Gwiazda serialu TVP pogrzebana żywcem!

"Zniewolona" pogrzebana żywcem! . / foto: Prt Sc TVP

Już niedługo dobiegnie końca drugi sezon ukraińskiego serialu kostiumowego „Zniewolona”, który robi prawdziwą furorę w Polsce. Tymczasem okazuje się, że podczas kręcenia odcinków Katerina Kowalczuk dała się nawet pogrzebać żywcem.

„Zniewolona” to prawdziwy hit TVP. Serial ukraińskiej produkcji emitowany jest niemal codziennie (oprócz czwartków) i cieszy się ogromną popularnością. Jego największą gwiazdą jest Katerina Kowalczuk, która ostatnio odwiedziła Polskę.

W Polsce ostatni odcinek wyemitowany zostanie 30 sierpnia, a te najchętniej oglądane epizody obejrzało rekordowe ponad 3 miliony osób.

Co ciekawe, Polska jest pierwszym krajem, w którym można obejrzeć drugi sezon serialu, a to właśnie ze względu na jego olbrzymią popularność. Wyprzedzimy nawet telewizje Ukraińskie, które pokażą premierowe odcinki miesiąc później niż TVP.

Praca podczas kręcenia serialu nie należała jednak do najłatwiejszych. Katerina Kowalczuk dla lepszego efektu dała się nawet pogrzebać żywcem! Jak widać poświęcenie zostało docenione przez polskich widzów.

Źródło: interia.pl