Co będzie dalej z Agnieszką Woźniak-Starak? Program TVN nie może czekać

Agnieszka Woźniak-Starak/Fot. Instagram
Agnieszka Woźniak-Starak/Fot. Instagram

Już za niecałe trzy tygodnie na antenę ma powrócić popularny program rozrywkowy „Big Brother”, który ponownie będzie emitowany na antenie TVN 7. Prowadzącymi ponownie mieli zostać Filip Chajzer i Agnieszka Woźniak-Starak. Czy wobec rodzinnej tragedii Agnieszki plany stacji ulegną zmianie?

Piotr Woźniak-Starak zginął podczas nieszczęśliwego wypadku w nocy z soboty na niedzielę, kiedy prawdopodobnie po zakrapianej imprezie wypłynął wspólnie z 27-letnią kelnerką na środek jeziora. Tam doszło do tragedii, para wypadła z łódki, a na brzeg udało się dostać jedynie kobiecie.

Co się wydarzyło na jeziorze Kisajno?

Według policji, z soboty na niedzielę przed godz. 4 nad ranem odebrano zgłoszenie, że po jeziorze pływa motorówka i może zakłócać odpoczynek żeglarzy. Funkcjonariusze i ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego odnaleźli na miejscu dryfującą łódź motorową, na pokładzie, której nikogo nie było. Silnik nie pracował, być może skończyło się paliwo.

W ocenie policjantów, rzeczy pozostawione na motorówce wskazywały, że mogły nią płynąć dwie osoby. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania, w trakcie, których znaleziono na brzegu jeziora jedną z tych osób.

Asp. Chruścińska mówiła wcześniej, że z relacji odnalezionej kobiety wynikało, że płynęła motorówką z 39-letnim mężczyzną i podczas wykonywania manewru skrętu obydwoje wypadli do wody. Kobieta zdołała dopłynąć sama do brzegu. Relacjonowała, że przepłynęła ok. stu metrów.

Dramat Agnieszki Woźniak-Starak

Prywatnie Piotr Woźniak-Starak był od 2016 roku mężem Agnieszki (z domu Szulim – red.). Kobieta w ostatnich latach wyrosła na prawdziwą gwiazdę TVN, gdzie dawniej prowadziła program telewizji śniadaniowej „Dzień Dobry TVN”, a obecnie między innymi „Big Brother” czy ostatni festiwal w Sopocie.

Pierwszą reakcją dziennikarki było wyłączenie komentarzy pod wszystkimi postami w mediach społecznościowych i odcięcie się od aktywności w Internecie. Także TVN zmienił sposób prezentacji nowej ramówki, w przygotowanej specjalnie wersji nie pojawia się Agnieszka Woźniak-Starak.

To sprawia, że pojawiły się pytania, czy na jesieni będziemy mogli zobaczyć Agnieszkę Woźniak-Starak na antenie w roli prowadzącej „Big Brother”? Do czasu wystartowania nowej serii „Big Brothera” zostały jeszcze blisko trzy tygodnie, pierwszy odcinek zaplanowano na 13 września, a więc jest czas na zmiany.

Tu jednak zapewne ostatnie słowo będzie należeć do Agnieszki Woźniak-Starak. Na razie odpowiedzi osób z nią współpracujących są wymijające. – To za wcześnie żeby o tym rozmawiać. Do 13 września mamy jeszcze sporo czasu – powiedział dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak.

To jest pytanie nie na dziś. Dzisiaj jesteśmy wszyscy z Agnieszką. Sercem, myślami, łzami… – powiedziała psycholog z „Big Brothera”, czyli Małgorzata Ohme. Jak na razie nie wiadomo zatem, jaka będzie ostateczna decyzja, jednak w obliczu olbrzymiej tragedii zrozumiała będzie zmiana prowadzącego.

Źródło: eska.pl