O. Klimuszko zobaczył III Wojnę Światową. Przewidział kiedy wybuchnie

O. Czesław Klimuszko i detonacja bomby termonuklearnej/fot. PAP/Andrzej Kossobudzki Orłowski/U.S Government/CC BY 2.0/Flickr
O. Czesław Klimuszko i detonacja bomby termonuklearnej/fot. PAP/Andrzej Kossobudzki Orłowski/U.S Government/CC BY 2.0/Flickr

Ojciec franciszkanin Czesław Klimuszko znany jest z wizji, którymi niechętnie dzielił się ze światem. Niemal bezbłędnie przewidział upadek komunizmu, wybór Karola Wojtyły na papieża a także islamską falę migracyjną zmierzającą do Europy. Jest jednak inna wizja, która może wzbudzać niepokój. Ojciec Klimuszko widział bowiem początek i przebieg III wojny światowej.

O. Czesław Klimuszko był franciszkańskim zielarzem, który żył w latach 1905-1980. Oprócz tego zasłynął jako jasnowidz. Jego nadprzyrodzone siły były nawet badane przez polskich parapsychologów. Ocenili go oni jako znakomitego „paranormalnego diagnostę”.

Ojciec Klimuszko był w stanie poprawnie odczytać zachowanie, charakter i wydarzenia z życia człowieka wyłącznie na podstawie fotografii. Sławę w ostatnim czasie zdobył jednak z powodu wizji, której doświadczył wiele lat wcześniej na temat islamskiej nawały na Europę, o czym pisaliśmy.

To jednak nie jedyna wizja ojca Klimuszki dotycząca przyszłości świata. Niepokój może wywołać jego wizja na temat III wojny światowej. Jak sam mówił jeszcze za swego życia, „wszystko wskazuje na to, żeśmy już wkroczyli w pierwszą fazę początku końca naszej cywilizacji”.

Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna – mówił ojciec Klimuszko.

Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop! Zadławi się w Giblartarze! Wychlupnie do środka Hiszpanii! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą.(…) Te wody szły przez Niemcy aż tutaj. Sięgnęły Polski. Tu, gdzie jesteśmy dziś, będzie morze. Woda pokryje mój cmentarzyk – zapowiedział franciszkański wizjoner.

Czy więc franciszkański duchowny widział zagładę spowodowaną użyciem broni jądrowej? Czas pokaże.

Źródła: innemedium.pl/gloria.tv/nczas.com