Koniec świata zaczął się 6,5 roku temu? Jezus Chrystus przyszedł ponownie na Ziemię, jest małym chłopcem i mieszka w Indiach [VIDEO]

Przepowiednia ponownego przyjścia Jezusa Chrystusa. Znaki końca świata Źródło: Pixabaya
Przepowiednia ponownego przyjścia Jezusa Chrystusa. Znaki końca świata Źródło: Pixabaya

Czy to możliwe, że Jezus Chrystus dokonał już ponownego przyjścia, a wierzący na całym świecie to przeoczyli? Tym razem nie było gwiazdy betlejemskiej, trzech króli i pastuszków. Paruzja miała nastąpić 6,5 roku temu w Indiach, a wedle słów Pisma Świętego Jego nadejście jest przepowiednią rychłego końca świata. Tak przynajmniej uważa grupa internautów śledzących UFO, Yeti i inne takie.

W Biblii, w Starym Testamencie pojawiają się postacie, których żywot bardzo przypomina biografię Jezusa Chrystusa. Wedle chrześcijańskiej egzegezy hebrajskich pism są to „figury mesjańskie”, czyli starotestamentowi święci, którzy zwiastowali pierwsze nadejście Jezusa w okolica roku zerowego Naszej Ery.

Ewangelie, Apokalipsa i wiele przekazów ustnych zapowiadają, że Jezus nadejdzie ponownie, a jego Paruzja ma wiązać się z rychłym końcem świata.

W tym czasie na Ziemi będzie można zaobserwować znaki – badacze Biblii podejrzewają, że może chodzić o potężne konflikty, może nawet wybuchnie III wojna światowa; mają nadejść dziwne zjawiska pogodowa – burze z piorunami, susze, płonące lasy i przeróżne kataklizmy – niektóre z tych rzeczy zdają się spełniać na naszych oczach.

Płoną lasy amazońskie, pioruny uderzają w krzyż na Giewoncie w kraju szczególnie umiłowanym przez Matkę Boską, a niektórzy komentatorzy uważają, że III wojna światowa zaczęła się już obok Polski na sąsiadującej z nami Ukrainie.

Pismo mówi o dziwnych znakach na niebie, a przecież słyszymy o asteroidach, które mogą uderzyć w Ziemię. NASA zaobserwowała nawet podwójną asteroidę, która może stanowić realne zagrożenie dla naszej planet.

Dotąd udawało nam się jednak uniknąć kolizji.

Oczywiście to wszystko nie oznacza, że żyjemy obecnie w jakichś szczególnych czasach – mamy po prostu szerszy dostęp do informacji i przez to wydaje nam się, że świat wokół nas płonie.

Wiele osób jednak nie radzi sobie z tym faktem i zaczyna zadawać sobie pytania: Czy jest możliwym, że ponownie pojawią się figury mesjańskie? Osoby, które mają zwiastować ponowne przyjście?

Skoro już raz tak się stało, to dlaczego nie? – odpowiadają im „znawcy” z internetu i przedstawiają „dowody” na początek końca świata.

W Indiach w latach 90-tych głośno było o kimś kogo niektórzy nazywali… prorokiem. Był to Sathya Sai Baba (właść. సత్య సాయిబాబా – Sathyanarayana Raju Ratnakaram, ur. 23 listopada 1926 w Puttaparthi, zm. 24 kwietnia 2011, tamże).

Kim był Sai Baba? On sam uważał się za reinkarnację indyjskiego guru Shirdi Sai Baby, Ramy, Kryszny, Śiwy i Śakti oraz zstąpienie Boga, „Ojca, który posłał Jezusa”.

Naoczni świadkowie uważają, że czynił cuda choć oczywiście nigdy nie poddał się naukowej weryfikacji. Sai Baba miał potrafić wytwarzać z niczego małe przedmioty, takie jak pierścienie, statuetki, naszyjniki, zdjęcia, krzyżyki, słodycze, zegarki, amrytę, lingamy (święte złote jaja związane z kultem boga Śiwy), owoce oraz żywe zwierzęta.

Zawsze otaczała go niezwykła aura. Sai Baba jednak umarł,a prorocy zapowiedzieli, że po nim przyjdzie Prema Baba, który ma wyglądać… dokładnie jak Jezus znany z obrazów czy rycin.

Sathya Sai Baba po raz pierwszy miał wspomnieć o Premie Sai w dyskursie pt. „Śiwa-Śakti” w lipcu 1963 r. W rozmowie między Śiwą, Śakti i Bharadwadżą, przez którego został odprawiony rytuał ofiarny, Śiwa przyrzekł, że przybierze ludzką postać i trzykrotnie narodzi się w jego rodzie: jako sam Śiwa pod postacią Sai Baby z Śirdi, jako Śiwa i Śakti pod postacią Sathya Sai Baby i jako sama Śakti w postaci Premy Sai.

Fundacja Nautilus uważa, że Prema Baba mógł już się pojawić na świecie. Jogin Svyatoslav Dubyanskiy miał natrafić na ślad 6,5 letniego chłopca z Indii, który spełnia wszystkie kryteria z przepowiedni.

Jogin odnalazł również miejsce w którym zostanie zbudowana świątynia ku czci chłopca. Nagranie z tego zdarzenia znajduje się na YouTubie. Czy to możliwe, że 6,5 latek z Indii jest reinkarnacją Jezusa Chrystusa, zwiastującą nadchodzący koniec świata?

Fanom tego typu teorii pragniemy donieść, że Polacy mieli swoją własną prorokinię, która również zapowiadał zesłanie „Baby”. Była to Renata Przemyk śpiewająca piosenkę „Babę zesłał Bóg”… :)

Źródło: YouTube, Fundacja Nautilus, Wikipedia