Ekipa „Dzień Dobry TVN” pożegnała Woźniak-Staraka. „Gdy był jakiś problem, zawsze mówił: ja to ogarnę”

Piotr Woźniak-Starak i Katarzyna Kolenda-Zaleska. / foto: YouTube
Piotr Woźniak-Starak i Katarzyna Kolenda-Zaleska. / foto: YouTube

Od śmierci Piotra Woźniak-Staraka minęło już półtora tygodnia, a od czasu odnalezienia zwłok upłynął równie tydzień. Niedługo zmarły producent filmowy zostanie pochowany, a z wielu stron napływają kondolencje i wspomnienia.

Piotr Woźniak-Starak był niezwykle popularną postacią, przez lata pracy przy produkcji filmów poznał wiele wpływowych osób. Obracanie się w kręgach celebrytów doprowadziło między innymi do małżeństwa z Agnieszką Szulim, dziennikarką, która pracowała między innymi przy „Dzień Dobry TVN”.

Tydzień po odnalezieniu zwłok milionera doszło do specjalnego pożegnania Piotra Woźniak-Staraka. Zmarłego mężczyznę wspominali najważniejsi dziennikarze stacji, m.in. Katarzyna Kolenda-Zaleska, a także współpracujący z nim aktorzy, jak Piotr Adamczyk.

Był osobą niesamowicie rodzinną. Gdy wpadał na spotkania i był jakiś problem, zawsze mówił: „ja to ogarnę”. Był niezwykle oddany żonie, mamie, siostrze, tacie – wspominała Katarzyna Kolenda-Zaleska. Następnie głos zabrał Łuaksz Palkowski, scenarzysta współpracujący z producentem.

Pierwsze spotkanie było śmieszne. Zrobił na mnie wrażenie takie, że gdybym nie wiedział, że kolesie obok to ochrona, to pomyślałbym, że wychował się na podwórku obok – wspominał. Ekipa „Dzień Dobry TVN” poświęciła również specjalny, wspominkowy materiał Woźniak-Starakowi.

Źródło: plotek.pl