Wojewódzki chwali się nowym samochodem. Auto Króla TVN przyciąga wzrok przechodniów. „Tak ładuje redaktor”

Kuba Wojewódzki z Renault Twizy fot. instagram.com/kuba.wojewodzki_official
Kuba Wojewódzki z Renault Twizy fot. instagram.com/kuba.wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki wręcz kocha zaskakiwać swoich fanów, a jeszcze bardziej lubi, gdy dodatkowo znajduje się w centrum uwagi. Jego ekstrawagancja życiowa przenosi się również na samochody, którymi jeździ. Jego najnowsze auto zdecydowanie przyciąga wzrok wszystkich przechodniów.

Chyba po raz pierwszy oglądając zdjęcie nowego samochodu Króla TVN nie możemy użyć stwierdzenia „demon prędkości”. Jak dotąd wszystkie auta posiadały kilka wspólnych cech m.in. ekskluzywność i moc silnika. W tym przypadku jest zupełnie inaczej.

Samochód o którym mowa to elektryczne Renault Twizy. To właśnie nim w ostatnim czasie porusza się Kuba Wojewódzki promując markę. Wcześniej Król TVN chwalił ten „pojazd” za jego niewielkie rozmiary, teraz odnalazł inny aspekt, który na pewno pozytywnie wpływa na opinię o nim. Chodzi mianowicie o ładowanie, którego można dokonywać prosto z typowego gniazdka.

Właśnie kwestia ładowania samochodów elektrycznych jest jedną z największych wad. Akumulatory na których jeżdżą, mają mocno ograniczone zasięgi, a do tego dochodził również fakt, iż często bardzo trudno odnaleźć było miejsce przeznaczone do jego naładowania. Teraz jednak, tak jak widać na przykładzie Renault Twizy, można tego dokonać w domu, bez żadnych przejściówek i przedłużaczy.

Źródło: Instagram.com/kuba.wojewodzki_official / NCzas.com