Michał Wiśniewski nieudolnie udaje biednego. Jeździ autem, którego cena szokuje!

Michał Wiśniewski. / foto: PAP
Michał Wiśniewski. / foto: PAP

Michał Wiśniewski słynie nie tylko z ilości żon, które posiadał. Od lat wiadomo, że ma problemy finansowe i jest bankrutem. Czy aby na pewno? Czy znów żyje ponad stan? Na swoim Instagramie chwali się autem, które kosztuje fortunę.

Lider zespołu Ich Troje jakiś czas temu rozwiódł się z czwartą żoną, mimo że zapewniał opinię publiczną o tym, że to jego ostatnia i jedyna prawdziwa miłość. Sielanka nie trwała długo. Jakiś czas temu miłość odeszła w niepamięć, a Michał Wiśniewski znów cieszy się wolnością. Ogromnie smutne jest to, że właśnie w kryzysie finansowym był wspierany przez byłą małżonkę, Dominikę Tajner-Wiśniewską.

Sam niejednokrotnie przyznał, że nie szanował pieniędzy, które zarabiał, żył ponad stan oraz nie odprowadzał podatków do urzędu skarbowego ze swojej działalności. O ilu kwestiach nadal nie wiemy?

Okazuje się, że jednak nie jest u niego najgorzej. Niedawno pochwalił się samochodem na Instagramie, wartym prawie 2 miliony złotych. Nasuwa się jednak pytanie, skąd stać na to piosenkarza?

– Tak się bawi szlachta – napisał Wiśniewski, oznaczając Rolls-Royce Motor Cars.

View this post on Instagram

Tak się bawi szlachta ! @rollsroycecars

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on