Co robi Tomasz Adamek po zakończonej karierze? „Wynajęła mnie jako kierowcę Ubera”!

Tomasz Adamek kierowcą Ubera? Foto: Facebook/ wikicommons
Tomasz Adamek kierowcą Ubera? Foto: Facebook/ wikicommons

Tomasz Adamek jeden z najlepszych polskich bokserów w ostatnich 20 latach, teraz odpoczywa po sportowej karierze. Polski pięściarz przyznał, że teraz dorabia sobie jako kierowca Ubera…

Tomasz Adamek ostatni raz na ringu pojawił się rok temu. Wówczas stoczył walkę z Amerykaninem, Jarrellem Millerem, z którym przegrał przez nokaut w drugiej rundzie.

Po tej porażce stwierdził, że w ringu już się nie pojawi. Ostatnio w wywiadzie z Andrzejem Kostyrą z „Super Expressu” zażartował, że jeździ na Uberze i powiedział ile na tym zarabia.

„Wstaję o szóstej rano i odwożę żonę do pracy, potem wracam i znowu mogę się położyć. Na dwunastą pójdę do kościoła, później żona zadzwoni, o której mam ją odebrać. Pójdę na jakiś lunch. Jestem na emeryturze. Trawę wczoraj skosiłem, nie mam żadnych remontów na głowie” – mówi Adamek w rozmowie z Andrzejem Kostyrą z „Super Expressu”.

Popularny bokser dowcipnie stwierdza, że żona zrobiła z niego prywatnego kierowcę Ubera. Pięściarz każdego dnia jest do jej dyspozycji.

„Żona pracuje w szpitalu na bloku operacyjnym. Zadowolona, bo się zawodowo spełnia w swoim fachu. A mnie wynajęła jako kierowcę Ubera. Wożę ją Mercedesem, dlatego kasuję ją tysiąc na tydzień” – mówi z uśmiechem.

Źródło: Super Express