Co tam się stało?! Nożownik zaatakował dwie osoby i zniszczył trzy auta

Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay

Policjanci z Jelcza-Laskowic zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o ugodzenie nożem dwóch osób, oraz o zniszczenie trzech samochodów należących do mieszkańców gminy Jelcz-Laskowice. Napastnik usłyszał zarzuty i decyzją sądu trafił do aresztu.

Jak podaje portal policja.pl 22-letni recydywista brutalnie zaatakował nożem przypadkowego mężczyznę i zniszczył trzy samochody. Do ataku doszło 31 sierpnia, wtedy dyżurny oławskiej policji otrzymał niepokojące zgłoszenie o ugodzeniu nożem 30-letniego mężczyzny.

Funkcjonariusz powiadomił pogotowie ratunkowe i wysłał na miejsce patrol. Poszkodowany przestraszony powiedział, że został on napadnięty przez nieznanego mu mężczyznę, który rzucił się na niego i ugodził go nożem.

Policja schwytała bandziora pięć dni później w jednym z mieszkań na terenie Jelcza-Laskowic. 22-letni nożownik został doprowadzony do oławskiej komendy i osadzony w policyjnym areszcie.

Jak podaje policja, ten sam bandyta napadł kilka miesięcy temu również obywatela Ukrainy.

Poza atakami nożem ten kryminalista jest podejrzany o dokonanie jeszcze trzech przestępstw. 22-latek miał uszkodził trzy samochody skacząc po ich karoseriach i wybijając szyby, powodując straty opiewające na łączną kwotę prawie 5000 złotych.

Ponieważ działał w warunkach recydywy, grozi mu do 7,5 roku więzienia.

Źródło: policja.pl