Gwiazda TVN przeszła ogromną metamorfozę! Uczestniczka „Big Brother” schudła 12 kg

Iza Mączka. Foto: YouTube: printscreen
Iza Mączka. Foto: YouTube: printscreen

Cóż za metafora? Iza Mączka uczestniczka pierwszej edycji „Big Brothera” mocno chciała zmienić swój wizerunek. Zrzuciła sporą liczbę kilogramów. Zobacz dlaczego i jak to zrobiła. 

Jedna z ulubionych przez widzów uczestniczek popularnego show, Iza Mączka odpadła zaledwie kilka odcinków przed ścisłym finałem.

Jej cechami szczególnymi była wrodzona empatia do ludzi oraz wewnętrzne ciepło. Gdy opuściła dom wielkiego brata, postanowiła zmienić coś w swoim życiu i przeszła istną metamorfozę.

I tak zrobiła! Iza Mączka w ciągu kilku tygodni schudła 12 kg. Jak sama zdradza iskrą do impulsu – był tydzień prasłowiański w domu Wielkiego Brata.

„Ja do tej pory rzeczy z programu mam poukładane na oddzielnej półce w szafie, ponieważ są na mnie za duże. Bardzo się z tego cieszę” – opowiada Mączka.

„Odcięcie nas od pokus żywieniowych zrobiło swoje. Wszyscy pamiętamy tydzień prasłowiański i dietę jednogarnkową, która na pewno przyczyniła się do tego, że spadły 3 rozmiary” – wyznała w rozmowie z portalem plotek.pl

Źródło: plotek.pl