Obława na zabójcę w Gorzowie Wielkopolskim! Mężczyzna w biały dzień wszedł do pralni i zastrzelił kobietę [FOTO]

Policja w pobliżu pralni przy ul. Owczej w Gorzowie Wielkopolskim / fot. lubuska.policja.gov.pl
Policja w pobliżu pralni przy ul. Owczej w Gorzowie Wielkopolskim / fot. lubuska.policja.gov.pl

Trwa policyjna obława za 26-letnim mężczyzną, który podejrzewany jest o zabójstwo kobiety. Napastnik wszedł na teren pralni i zastrzelił pracownicę.

Z relacji świadków wynika, że przed godz. 13 sprawca wszedł do pralni przy ul. Owczej w Gorzowie Wielkopolskim, wymierzył z pistoletu i zastrzelił 26-letnią pracownicę.

Uzbrojony mężczyzna oddalił się następnie z miejsca zdarzenia. Według wstępnych ustaleń policji, „działał on z góry powziętym zamiarem pozbawienia życia kobiety„. Mimo pomocy lekarzy, nie udało się jej uratować.

Sprawca najprawdopodobniej uciekł osobowym autem. Udział w poszukiwaniach biorą policyjni przewodnicy z psami, którzy podejmują trop za napastnikiem ustalając możliwą drogę ucieczki. W wielu miejscach działają oddziały prewencji oraz policyjni antyterroryści, przygotowani na zatrzymanie napastnika. Lubuska Policja sporządza rysopis 26-latka.

Na miejscu trwają dokładne oględziny z udziałem ekspertów z laboratorium kryminalistycznego oraz śledczych. Przesłuchiwani są świadkowie tego zdarzenia.

fot. lubuska.policja.gov.pl

Źródło: lubuska.policja.gov.pl