Paweł Rabiej uważa, że chłopcy mogą chorować na… raka szyjki macicy [FOTO]

Paweł Rabiej. Foto: PAP
Paweł Rabiej. Foto: PAP

Paweł Rabiej ogłosił, że warszawski ratusz rusza ze szczytną akcją mającą na celu informowanie młodzieży o chorobach nowotworowych. Jednak zamiast podejść do sprawy na poważnie pomagier Rafała Trzaskowskiego, albo stroi sobie żarty, albo sieje tęczową dezinformację. Z jego wpisu wynika, że chłopcy mogą chorować na… raka szyjki macicy.

„Dlatego by zmniejszyć ryzyko raka szyjki macicy, wprowadzimy w Warszawie szczepienia przeciwko HPV dla dziewczynek i chłopców w roku 12 lat. Szczegóły niebawem” – pomijając fakt, że wpis jest napisany z licznymi błędami stylistycznymi, to został albo napisany w pośpiechu i bez przemyślenia, albo zawiera bezczelną i naprawdę rażącą tęczową propagandę.

Może chłopcy w Warszawie są jacyś inni. Rodzice, którzy wybrali sobie Rafała Trzaskowskiego na prezydenta, zapewne wychowują ich bezstresowo i od najmłodszych lat robią im sieczkę z mózgu wpajając lewicowe ideały. Trudno jednak podejrzewać, że zniewieścieli przez to aż tak bardzo, że mogą zachorować na raka szyjki macicy.

Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej uważa, że warszawscy chłopcy mają macice
Źródło: Facebook

Źródło: Facebook