Europoseł PiS z programem Konfederacji?! Jakub Kulesza: „Otrzymaliśmy niezwykłe poparcie ze strony Patryka Jakiego…” [VIDEO]

Jakub Kulesza przedstawia dowody na poparcie Konfederacji przez Patryka Jakiego Źródło: Facebook
Jakub Kulesza przedstawia dowody na poparcie Konfederacji przez Patryka Jakiego Źródło: Facebook

– Otrzymaliśmy niezwykłe poparcie ze strony europosła PiS, Patryka Jakiego – powiedział podczas konferencji jeden z polityków Konfederacji, poseł Jakub Kulesza.

– Otrzymaliśmy niezwykłe poparcie ze strony europosła PiS, Patryka Jakiego. Patryk Jaki nawrócił się na prawicową stronę mocy! Opublikował postulaty Konfederacji i ogłosił, że poprze każdego, kto się pod tym podpisze. Cieszymy się bardzo, że po 4 latach działań wbrew tym postulatom, doszedł do wniosku, że postulaty Konfederacji to jednak najlepsza droga dla Polski! – mówili w Sejmie przedstawiciele Konfederacji.

Jakie postulaty Konfederacji konkretnie poparł niedoszły stołeczny władyka? Były to m.in.:

– Obrona rodziny i głosowanie przeciwko wdrażaniu ideologii LGBT
– Ochrona Polski przed roszczeniami żydowskimi #Stop447
– Zaostrzenie kar dla przestępców
– Obniżanie podatków!
– Nie dla przyjmowania nielegalnych imigrantów

Oczywiście, nikt nie sugeruje, że Patryk Jaki poparł Konfederację świadomie. Punkty, które wymienił świadczą jednak o tym, że światopoglądowo bliżej mu do prawdziwej polskiej prawicy niż do jego obecnego środowiska politycznego.

Z tego też powodu Jakub Kulesza zaprosił Jakiego na konwencję wyborczą Konfederacji. Młody konfederacki poseł wyraził też nadzieję, że skoro Patryk Jaki używa hasztagu „#NowePokolenie”, który w prawicowych kręgach kojarzony jest właśnie z Kuleszą, to pomoże mu np. w produkcji plakatów wyborczych. Świetny pomysł! Niech ten „syn marnotrawny” odpracuje jakoś zatracone w PiSie „talenty”.

Patryk Jaki popiera Konfederację?!

Patryk Jaki popiera Konfederację?!Jakub Kulesza #NowePokolenie: Otrzymaliśmy niezwykłe poparcie ze strony europosła PiS, Patryka Jakiego. Patryk Jaki nawrócił się na prawicową stronę mocy! Opublikował postulaty Konfederacji i ogłosił, że poprze każdego, kto się pod tym podpisze. Cieszymy się bardzo, że po 4 latach działań wbrew tym postulatom, doszedł do wniosku, że postulaty Konfederacji to jednak najlepsza droga dla Polski!Postulaty Konfederacji, które poparł Patryk Jaki:✅ Obrona rodziny i głosowanie przeciwko wdrażaniu ideologii LGBT✅ Ochrona Polski przed roszczeniami żydowskimi #Stop447✅ Zaostrzenie kar dla przestępców✅ Obniżanie podatków!✅ Nie dla przyjmowania nielegalnych imigrantów

Konfederacja 发布于 2019年9月12日周四

Źródło: Facebook