Członkowie koalicji PSL nie znają własnego programu? Zmiennopartyjny Kamiński twierdzi, że „nie zajmuje się takimi szczegółami” [VIDEO]

Michał Kamiński. Foto: PAP
Michał Kamiński. Foto: PAP

Wszyscy śmiali się z Grzegorza Schetyny i jego kamratów, którzy nie znają sześciu głównych punktów programowych KO/PO. Okazuje się jednak, że koalicja PSL/K’15, dumnie nazwana „polską”, nie odstaje w tej kwestii od poziomu byłych koalicjantów ludowców. „Misiek” Kamiński pytany przez dziennikarkę o program stwierdził, że… „nie zajmuje się takimi szczegółami”.

Okazuje się, że nie tylko członkowie KO/PO nie potrafią nauczyć się na pamięć swoich założeń programowych. Problem ze spamiętaniem obietnic, z którymi idzie się przecież do wyborów, mają również kandydaci koalicji PSL/K’15, np. „Misiek” Kamiński.

Zmiennopartyjny polityk nie uważa jednak, że jest w tym coś złego. Jako polityk nie musi przecież zaprzątać sobie głowy takimi „szczegółami”.

Ile powinna wynosić składka zdrowotna? – zapytała dziennikarka.

Nie mam pojęcia. Nie zajmuję się szczegółami programu – odpowiedział Kamiński.

Stawka VAT na żywność ekologiczną?

Nie wiem.

Jak duże powinny być klasy w szkołach? Ile godzin angielskiego?

Na żadne z tych pytań Kamiński nie potrafił odpowiedzieć. Przypomnijmy, że jest on członkiem ugrupowania, które eks-antysystemowiec Paweł Kukiz uznał za wiarygodniejsze niż Konfederacja.

Źródło: Facebook