Różal zwariował! Fighter MMA popiera skrajnie lewicową organizację? Zobacz, co udostępnia Marcin Różalski [FOTO]

Marcin
Marcin "Różal" Różalski. / foto: Instagram: marcinrozalrozalski

Marcin Różalski to jeden z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce. Nie tylko ze względu na swe wysokie umiejętności sportowe, ale także przez swoje ostre poglądy, powszechnie nazywane prawicowymi.

Popularny „Różal” słynie z ciętego języka i mówienia wprost tego, co myśli przez często podpada, głównie lewicy. Fighter MMA sprzeciwia się między innymi masowej imigracji i marszom sodomitów.

Różalski jest także aktywny w mediach społecznościowych, gdzie wrzuca swe zdjęcia m.in. ze zwierzętami. To własne są jednym z oczek w głowie „Różala”, który ujmuje się za futrzastymi towarzyszami.

„Różal” sprzeciwia się znęcaniu nad zwierzętami, czy pomaga szukać ludzi, którzy porzucają psy w lesie na pewną śmierć, co jest niezwykle pozytywne. Jednak znów potwierdza się, iż „nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu”.

Bowiem w swej trosce o zwierzęta Różalski postanowił udostępnić post skrajnie lewicowego stowarzyszenia „Otwarte Klatki”, które walczyło m.in. o zakaz hodowli zwierząt futerkowych w Polsce.

Na udostępnionej grafice czytamy cytat z eko-wariatki Charlize Theron, która mówi: „Jeżeli nie włożyłabyś na siebie futra ze swojego psa, nie zakładaj na siebie żadnego innego”.

Internauci zauważyli, że takie słowa to hipokryzja. – To można też napisać że jeżeli nie jesteś w stanie zjeść swojego psa to kurczaka też zostaw w spokoju – pisze „krzysio84”. Z tego, co wiemy „Różal” póki co na wegetarianizm nie przeszedł.