Gwiazda Polsatu szuka chłopaka! Myślisz, że masz szansę?

Anna Lucińska/fot. Instagram annalucinska
Anna Lucińska/fot. Instagram annalucinska

Anna Lucińska, gwiazda Polsatu została prowadzącą programu „Wkręceni w randkę”. TVP chce w ten sposób łączyć singlów i singielki w pary. Tymczasem Lucińska wyznała, że sama chętnie wzięłaby udział w programie jako uczestnik! Czyżby prowadząca szukała miłości?

„Wkręceni w randkę” to nowy program TVP. Prowadzący Anna Lucińska i Aleksander Sikora sprawdzą się w swoich rolach już tej jesieni.

We „Wkręconych w randkę” Polacy mają łączyć się w pary i odkrywać nowe życie. Pomóc w tym mają przyjaciele uczestników programu.

Lucińska po raz pierwszy weźmie udział w prowadzeniu tak dużej produkcji. W rozmowie z „Plejadą” przyznała, że to dla niej ogromna szansa.

Dostałam propozycję, żeby poprowadzić duży fajny program. Nie mogłam odmówić. Takim programom się nie odmawia. Jestem mega zadowolona i wdzięczna, że dano mi taką szansę, bo to jest naprawdę największy program, jaki prowadziłam. Jest taki o miłości, a ja to uwielbiam – powiedziała Lucińska.

Ale to nie program TVP i udział gwiazdy Polsatu wywołał wielkie poruszenie internautów, lecz sama Lucińska i jej deklaracja. Ponieważ jest singielką, zapytano ją, czy chciałaby pójść na zaaranżowaną randkę.

Bardzo bym chciała, bo bardzo bym chciała znaleźć w końcu swojego wybranka – wyznała.

Źródło: plejada.pl