Bożyszcze nastolatek – Dawid Kwiatkowski ostro o mrocznych stronach show biznesu „Alkohol i narkotyki zaczęły spadać z nieba” [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski. Foto: YouTube: CGM.PL
Dawid Kwiatkowski. Foto: YouTube: CGM.PL

Dawid Kwiatkowski to bożyszcze nastolatek i jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Piosenkarz na łamach popularnego podcastu na YouTube, zdradził mroczną stronę show biznesu. Opowiedział też o swoim trudnym dzieciństwie. „Miałem rodziców alkoholików”. 

Dawid Kwiatkowski był gościem popularnego kanału na YouTube – CGM.PL, w podcascie „Dwa Światy”, tam zdradził jak wygląda show biznes i opowiedział o swoim trudnym dzieciństwie. Wspomniał choćby o rodzicach, którzy nie stronili od alkoholu.

„Miałem rodziców alkoholików. Zarówno ja, jak moi bracia musieliśmy się z tym zmagać. Tylko, że na końcu ja zostałem z tym sam. Wszyscy się wyprowadzili i był Dawid, 14-letni, który został z tym sam” – opowiada Kwiatkowski.

„W życiu, które teraz prowadzę, gdy wszedłem do tego showbizu, kiedy alkohol i narkotyki zaczęły spadać z nieba, na afterach, w „Tańcu z gwiazdami”, to sobie pomyślałem”

„Ja pie*rzę – to jest tak łatwa droga, żeby stać się tym, kogo nienawidziłeś w dzieciństwie, czyli własnych rodziców” – opowiada w programie „Dwa Światy”.

„Musiałem się pilnować. Wszystko jest dla ludzi i ja chyba spróbowałem wszystkiego, co było dostępne, ale nie popadłem w to, więc się cieszę.” – dodaje.

Gdy zapytano go, czemu opowiada o zażywaniu narkotyków, ten zaapelował do młodzieży i swoich fanów.

„W tym momencie mogę powiedzieć tym dzieciakom, że tego próbowałem i wcale to życie po zażyciu nie jest lepsze. Bez tego jest o wiele lepiej.” – powiedział stanowczo.

Źródło: YouTube: CGM.PL