Nowy „humorystyczny” spot PiS do młodzieży. Oczywiście ani słowa o Konfederacji. „Panu Grzesiowi w nic nie da się uwierzyć” [VIDEO]

Mateusz Morawiecki. Foto: YouTube
Mateusz Morawiecki. Foto: YouTube

Kampania wyborcza trwa w najlepsze. Tym razem Prawo i Sprawiedliwość, chce „humorystycznym” przekazem zachęcić do głosowania na PiS najmłodszych wyborców. Nowy spot partii rządzącej, rozpoczyna młody nastolatek, który w negatywny sposób przedstawia głównych rywali partii rządzącej. Dostaje się Grzegorzowi Schetynie czy Pawłowi Kukizowi. O Konfederacji oczywiście ani słowa….

„Z jednej strony mamy pana Grzesia i jego ekipę bez realnych i policzonych propozycji, ale ok, oceńmy ich na podstawie działań. To ekipa, która głosowała za tzw. ACTA2, podwyższyła podatki i babci wiek emerytalny” – mówi nastolatek w nowym spocie PiS-u.

Lidera PO młody mężczyzna puentuje tak: „najgorsze jest to, że panu Grzesiowi w nic nie da się uwierzyć – oni ciągle zmieniają zdanie”.

Następnie w spocie dostaje się koalicji PSL z „antysystemowcem” Pawłem Kukizem.

„Kolejna, to ekipa, która jest zwana obrotową – byle utrzymać stołek. Przytulają się z miasteczkowym rewolucjonistą, który już kompletnie nie wie czego chce”.

Na ostatni ogień idzie koalicja Lewica.

„I SLD z młodymi groupies, które mówi, że łączy ich przyszłość. Na pewno chcą zapomnieć o przeszłości, bo panowie mają mocne korzenie w PRL-u” – dodaje.

Na koniec czas na samochwalnie. Młodzieniec opowiada jak partia Jarosława Kaczyńskiego jest wspaniała i pracowita…

„I jest PiS, który może nie jest rycerzem na białym koniu, ale za to ciężko pracującą, naoliwioną maszyną. To oni obniżyli podatki. Wprowadzili mocny program socjalny dla dzieci i dla nas PIT zerowy” – mówi bez żenady.

O Konfederacji nie było nawet słowa. Widać, że obóz rządzący obawia się prawdziwej propolskiej partii. Panicznie boją się, że prawdziwa prawica wejdzie do sejmu?

Poniżej nagranie.

Źródło: YouTube: Prawo i Sprawiedliwość