Tego możesz nie wiedzieć! Siostry Godlewskie są trzy! Magdalena jest zupełnie inna niż jej rodzeństwo… [FOTO]

Magdalena Godlewska fot. Instagram.com/magdalenagodlewska
Magdalena Godlewska fot. Instagram.com/magdalenagodlewska

Tego mogliście się kompletnie nie spodziewać! Gdy ktoś myśli siostry Godlewskie, automatycznie łączy ze sobą Małgorzatę i Esmeraldę. Mało kto wie, że jest jeszcze jedna siostra – Magdalena.

O Magdalenie Godlewskiej mogliście nie słyszeć z jednego, prostego powodu. Kobieta raczej unika celebryckich „występów muzycznych” w mediach, a skupia się na wykonywanej przez siebie pracy w „Godlewska Clinic”.

Magdalena zawodowo zajmuje się medycyną estetyczną i przede wszystkim z tej działalności znana jest w internecie. Widać to doskonale po jej instagramowym profilu, który obserwuje ponad 170 tysięcy osób. Większość zdjęć, w porównaniu z siostrami, jest bardzo spokojnych. Kobieta prezentuje się głównie w pracy, czasem zdarza jej się wrzucić fotografię z chwil relaksu.

Widzowie telewizyjni Magdalenę Godlewską mogli poznać m.in. z programu „Damy i Wieśniaczki”, kiedy to młoda kobieta zamieniła się miejscami z kobietą mieszkającą na co dzień na wsi.

View this post on Instagram

Dla 3 wylosowanych osób, które zalajkują @magdalenagodlewskaclinic oznaczą 3 osoby ze swoich znajomych, napiszą pod zdjęciem za co mnie lubią bez ,, lukru” no może troszkę poproszę🤪😂+ napiszą za co cenią siebie w trzech wyrazach wygrywają darmowy zabieg w gabinecie w moim wykonaniu🤓 PROŚBA nie piszcie mi prywatnych wiadomości, email, SMS, na Facebooku tylko i wyłącznie tutaj gdyż większość z Was tak wlasnie robi dziękuje🙏 Powodzenia❤️❤️❤️❤️❤️❤️ _________ Pamiętasz o peelingu skóry głowy?? Czy wiesz, że samo mycie niestety nie wystarczy. Podstawą pielęgnacji jest peeling. 🤓 Dlatego tak samo jak systematycznie oczyszcza się skórę twarzy, stóp, dłoni czy ciało, trzeba pamiętać o skórze głowy. Niestety często zapominamy prawda?? Tak naprawdę większość z Nas nigdy nie czyściła właściwie skóry głowy.😉 Pamiętajcie jeżeli chcecie mieć piękne, zdrowe włosy nie można zapominać o tym aby skóra na głowie była zawsze dobrze oczyszczona. Zapraszam @magdalenagodlewskaclinic ☎️ +48 574 995 377 www.godlewskaclinic.pl Dla 3 wylosowanych osób, które zalajkują @magdalenagodlewskaclinic oznaczą 3 osoby ze swoich znajomych, napiszą pod zdjęciem za co mnie lubią bez ,, lukru” no może troszkę poproszę🤪😂+ napiszą za co cenią siebie w trzech wyrazach wygrywają darmowy zabieg w gabinecie w moim wykonaniu🤓 Powodzenia❤️❤️❤️❤️❤️❤️ _________ #trycholog #godlewskaclinic #godlewskatrycholog #trychologia #trychologiaestetyczna #lodz #poland #skoraglowy #głowa #beauty #hair #skingoals #head #

A post shared by Magdalena GODlewska (@magdalenagodlewska) on

View this post on Instagram

Piątek ☀️ u mnie pracowicie, a jak u Was?❤️ Nitki COG z haczykami. To zaawansowana technologia z 4 wymiarową nicią podnoszącą skórę na każdej płaszczyźnie. Natychmiastowy lifting !🤩🤩🤩 Zabieg przy użyciu Nici COG dedykowany jest przede wszystkim dla pań w wieku 30-65 lat. Nici haczykowate służą poprawie owalu twarzy, są najbardziej zaawansowanymi nićmi, jakich możemy użyć. Dzięki temu, że posiadają ogromna zdolność utrzymywania opadających tkanek stosowane są jako stelaż w wykonywanych zabiegach. Zdolność ta wynika z tego, że każda nić posiada mikroskopijne haczyki, które tworzą ukośne krawędzie z ostrymi końcówkami, otwierające się tylko w jedną stronę, uniemożliwiając opadanie skóry i zapobiegając przesuwania się nici w kierunku przeciwnym do ich wprowadzenia. Utrata jędrności i napięcia twarzy, a w efekcie zmiana owalu twarzy – tego w związku z upływającym czasem nie da się uniknąć. Dzięki niciom liftingującym 4D można jednak skutecznie i w sposób bezoperacyjny cofnąć skutki starzenia. Efekty zabiegu: – odmłodzenie skóry – zwężenie porów – podniesienie powiek i „chomików” – rozjaśnienie skóry – wygładzenie zmarszczek – lifting skóry – redukcja zmarszczek – poprawa jędrności skóry Cena nitki COG 250 Zł🤩🤩 (do liftingu twarzy potrzebne jest 4-6 sztuk) ☎️ +48 574 995 377 ____________ #haczyki #nitki #pielęgniarkaestetyczna #aestheticnurse #magdalenagodlewskaclinic #twarz #face #beauty #skinup #smartaging#work #pasja #sens #likeforfollow #🙏

A post shared by Magdalena GODlewska (@magdalenagodlewska) on

Źródło: Instagram.com/magdalenagodlewska / NCzas.com