Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek-Majdan wsparły Agnieszkę Woźniak-Starak. „To mówi więcej niż tysiąc słów”

Piotr i Agnieszka Woźniak-Starak. / foto: Instagram.com/@aga_wozniak_starak
Piotr i Agnieszka Woźniak-Starak. / foto: Instagram.com/@aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa po śmierci męża Piotra straszny dramat, ale każdego dnia otrzymuje od fanów oraz przyjaciół ogromne wsparcie. Wśród tych, którzy pomagają znanej dziennikarce znieść traumę są Małgorzata Rozenek-Majdan i Anna Lewandowska. 

O tym ile atencji od otoczenia dostaje i jak jest to dla niej ważne napisała na Instagramie. „Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem, czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama” napisała Woćniak-Starak.

O wdowie po Piotrze nie zapomniały również Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek-Majdan. Pod wpisem obie zamieściły serduszko, które jak zakładają dziennikarze Se.pl „mówi więcej niż tysiąc słów”.

Obie panie pojawiły się na pogrzebie Woźniak-Staraka.

Źródło: se.pl