Żydówka LGBT zaatakowała ambasadę UE w Izraelu [VIDEO]

Sheffi Paz przed ambasadą UE w Izraelu/fot. Twitter Yaron Avraham ירון אברהם
Sheffi Paz przed ambasadą UE w Izraelu/fot. Twitter Yaron Avraham ירון אברהם

Urodzona w Łodzi żydowska aktywistka LGBT Sheffi Paz zaatakowała ambasadę UE w Tel Awiwie. Na drzwiach placówki napisała „Wynocha UE” i „Niemieckie pieniądze zabijają Żydów”. Sama zgłosiła się na policję.

Żydówka sama nagrała scenę dewastacji wejścia do placówki dyplomatycznej. Film zrobił furorę w mediach społecznościowych.

Przestańcie finansować terrorystów, którzy mordują Żydów. Przestańcie finansować nielegalną imigrację. Wynocha z Izraela – mówi Paz na nagraniu.

Drugą sprawczynią jest Meirav Hajaj, matka zabitej w styczniu 2018 roku żołnierki Shir. Według mediów, miała zginąć w „ataku terrorystycznym”.

Na filmie widać, jak nakleja na ścianie kartkę z napisem „Przestańcie płacić zabójcom naszych dzieci”. Znajduje się też tam zdjęcie, najpewniej jej zabitej córki.

Używacie pieniędzy, aby płacić za morderstwa Żydów. Bronicie terrorystów – mówi Hajaj.

Sheffi Paz to znana aktywistka LGBT w Izraelu. Urodziła się w 1952 roku w Łodzi. Do Izraela wraz z rodziną przeniosła się mając cztery lata.

Wcześniej działała w partii Merec. W 2012 roku zmieniła poglądy i udziela się przeciwko imigrantom z Afryki. Prowadzi ruch Front Wyzwolenia Południowego Tel Awiwu. W ubiegłym tygodniu zaczęła współpracować z organizacją Ajjelet Szaked, minister sprawiedliwości w rządzie Benjamina Netanjahu.

Źródło: polsatnews.pl/twitter.com