Prawdziwe starcie tytanów. Ogórek i Lubnauer kłócą się na wizji jak dwie wściekłe przekupki! [VIDEO]

Katarzyna Lubnauer, Magdalena Ogóerek, Mem Źródło: Twitter Pani Renatka prt sc, Mem nieznanego autora, Collage

– Urządziłam pani taką rzeczywistość, jaką mają posłowie PiS w TVN24 – powiedziała Katarzynie Lubnauer Magdalena Ogórek na antenie TVP. Obie panie pokłóciły się podczas wywiadu i przez większość czasu przerzucały się wzajemnie oskarżeniami.

Na antenie TVP doszło do prawdziwego starcia tytanów. Pomiędzy Katarzyną Lubnauer i Magdaleną Ogórek wywiązała się bardzo widowiskowa – dla oglądających TVP – awantura. Obie panie w pewnym momencie zaczęły podniesionym głosem przerzucać się oskarżeniami.

Trudno zamknąć obie panie w jakiejś wspólnej kategorii wagowej, więc starcie to można by nazwać, używające nomenklatury mieszanych sztuk walki, „freak-fightem”.

O co poszło? Katarzynie Lubnauer nie spodobał się styl w jakim Magdalena Ogórek prowadziła z nią rozmowę. Była kandydatka SLD na prezydenta, a dziś pracownica TVP odpowiedziała, że „urządziła Lubnauer taką rzeczywistość, jaką mają posłowie PiS w TVN24”.

– Wie pani jaka jest różnica? Pani pracuje w instytucji, w której pani płacą z publicznych pieniędzy – odgryzła się Ogórkowej Katarzyna Lubnauer.

– Taka telewizja jak w poprzednim kształcie, to się pani pewnie bardzo podobała – stwierdziła dziennikarka.

– Podobało mi się to, że nie była tak jednostronna jak obecnie. Dziś za każdym razem, kiedy mowa jest o opozycji, to przedstawiana jest w sposób hejterski – powiedział prezes Nowoczesnej.

Jeśli już mowa o „hejterach” to obie strony mają sobie dużo do zarzucenia. Z jednej strony mieliśmy aferę z „Małą Emi” w Ministerstwie Sprawiedliwości i farmą trolli, w którą zaangażowani byli sędziowie. Z drugiej strony Koalicja Obywatelska objęła patronatem grupę wyjątkowo prymitywnych nienawistników podpisujących się hasztagiem „SilniRazem”.

Źródło: Twitter Pani Renatka/Nczas.com