NIEBYWAŁE! Ten kandydat na posła przygotował STO USTAW ułatwiających życie Polaków [VIDEO]

Sławomir Mentzen / Fot. Facebook
Sławomir Mentzen / Fot. Facebook

Sławomir Mentzen z Konfederacji, zgodnie ze złożoną obietnicą, zaprezentował sto projektów ustaw, które stworzył wspólnie ze współpracownikami. Już od soboty wszystkie z nich mają być dostępne na stronie 100ustawmentzena.pl.

Sto projektów ustaw albo zjedzenie własnego buta – to była deklaracja Sławomira Mentzena. Jak zjada buta nie zobaczymy, bowiem lider Konfederacji w Toruniu zdążył w wyznaczonym terminie i zaprezentował sto projektów ustaw.

Polityk podkreślił, że spełniają one jedynie jego postulaty i nie konsultował ich z partią, jednak wolnościowe i patriotyczne rozwiązania w wielu punktach zyskają poparcie innych potencjalnych posłów z Konfederacji.

W Sejmie chciałbym walczyć o prostsze i niższe podatki, o mniejszą władzę urzędników i polityków nad obywatelami. Martwi mnie kondycja ZUS oraz systemu ochrony zdrowia – przekazuje za pośrednictwem swojej strony Sławomir Mentzen.

Wyborcy Konfederacji dostali właśnie to na co czekali, a nawet i więcej. Sławomir Mentzen, szanowany ekonomista i polityk Konfederacji, zapowiadał jakiś czas temu, że stworzy stronę, na której ukaże się setka jego wolnościowych propozycji. Finalnie na stronie znalazły się 104. pozycje.

Propozycje Mentzena zostały przedstawione na stronie w postaci ustaw, dlatego po wejściu Konfederacji do Sejmu, i ewentualnym udziale w przyszłym rządzie, można natychmiast poddać je parlamentarnym procedurom.

Link do strony: 100 ustaw Sławomira Mentzena